Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Koşarken Görmek

Rüyada eski sevgiliyi koşarken görmek neye işaret eder?

Merhabalar, bir rüyamı anlatmak istedim. 2 yıl önce ayrıldığım ve benim içi çok değerli olan eski sevgilimi gördüm rüyamda. Bir markete giriyorum alış veriş için ve onu görüyorum. Konuşmak istiyorum konuşmuyor, sonra aceleyle alacağını alıp dışarı çıkıyor, meğer maraton koşusuna hazırlanıyormuş, hızla koşmaya başlıyor, öyle koşuyor ki yetişemiyorum. Sonra kendi evine girmiyor komşusuna giriyor ( kendi evine gizli geçit varmış gibi düşündüm rüyamda ) ve ben yetişemeyeceğimi anlayınca yavaşlıyorum ve arkamdan 7 8 tane adam da aynı yöne doğru koşuyorlar, sanki birilerini öldüreceklermiş gibi.

Not: ondan sonra kimseyi sevemedim, kimseyi de istemiyorum zaten. Gönderen Mehmet.

Rüyada eski sevgiliyi koşarken görmek neye yorumlanır?

Mehmet merhaba, gördüğün rüya tam anlamı ile eski sevgiliyi görmek rüyası olup, bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Bu konuda geniş bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada maraton koşusu görmek dayanıklılık sembolüdür ve rüyayı gören kişiye zorluklara dayanma gücünü artırması gerektiğini işaret eder. Maraton koşmak kişinin içindeki yaraları veya bu yaraların izlerini iyileştirmek veya silmek için hala kafasında kalan kötü duyguları uzaklaştırması ve mevcut yaşamını etkileyen gibi geçmişte çok fazla yaşa huyunu terk etmesi gerektiğini temsil eder. Maraton koşan birini görmek rüya sahibinin içe kapanmasına, kendini olaylardan geri çekmesine neden olan bir derin güvensizliği temsil eder . Rüyanın unsurları: eski sevgiliyi görmek, markete girmek, koşmak, gizli geçit.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Koşarken Görmek” için 6 yanıt

Rüyada sevgilisine kaçtığını görmek
Merhaba ben Aysun, rüyamda hiç yüzünü görmediğim sevgilime kaçıyordum ve anneme geri döneceğimi söylüyordum, o anda sevgilim kolumu tutup çekiyordu ve hala bu rüyanın etkisindeyim, yorumlarınızı bekliyorum, bunun manası nedir?

Aysun merhaba, Bu tür rüyaları gönderirken mutlaka hakkınızda bilgi vermeniz gerekli, en azından yaşınızı, mesleğini, medeni halinizi yazmalısınız. kabul etmelisiniz ki 13 yaşında bir genç kızın bu rüyayı görmesi ile 25 yaşında birinin görmesi faklı anlam taşır.

Rüyanız hakkında bilgiyi rüyada sevgiliyi görmek sayfasında araştırabilirsiniz. Elimizde bilgi olmadığı için bizim yorum yapmamız hatalı olur.

Rüyada eski sevgiliye sarılarak yürümek
Hala aşık olduğum ama onunla barışmaya cesaret edemediğim eski sevgilimle (o da hala seviyor) birbirimize sarılmış, yolda yürüyoruz, çok mutlu bir şekilde yürüyoruz, ben onu öpüyorum, o beni öpüyor hemde yolda yürüyoruz.
Sonra önümüzde ölü bir yılana rastlıyoruz, ben çok korkuyorum ve üzerinden atlıyorum, sonra yine birbirimize sarılmış yola devam ederken önümüze 1 tane büyük alacalı bir yılan çıkıyor, ben çok korkup kaçıyorum eski sevgilim biraz daha ileri gidiyor ve yılan ona saldırıyor, ben uzaktan izliyorum, ona ulaşmak istiyorum ama sağımda solumda önümde her tarafta o yılanlar var, çaresizliği ve korkuyu iliklerime kadar hissediyorum ve sonra uyanıyorum.
Takma isim : tatuka
Yaşınız : 18
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : standart
Anahtar kelime : eski sevgili, yılan ısırması, ölü yılan

tatukaye cevap
Rüyalarda eski sevgilisine sarıldığını görmek, eski sevgilinizle birlikteliğinizde hissettiğiniz güven duygusunun hasretini çektiğinizi, aynı duyguyu yeni ilişkinizde bulamadığınızı ya da bulamayacağınızı düşündüğünüzü işaret eder. Bakınız eski sevgiliyi görmek.

Ben rüyamda 1 ağaç gördüm bu ağacın etrafında taşlar vardı bu taşlarında etrafında demir çitler vardı buranın bir girişi ve bir çıkısı vardı ve eski sevgilim gülerek ağacın etrafındaki taşlarda geziyordu bende arkasından taşların üstüne çıktım tam peşinden gidiyordum ki yarı yolda kafama dal çarpıyo ve yere düşüyorum sonra uyanıyorum sizce neye işaret

merhaba,rüyamda eski sevgilimin bana yanında köpeklerle koştugunu gördüm daha sonra yanımdan geçip gittiler bu rüyanın yorum ne olabilir? teekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir