Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Rüyada eski sevgiliyi öpmek nedir?

Rüyamda bir hafta önce karşılaştığım eski sevgilimi gördüm. Onunla sevgili olduğumuzu gördüm. Bizim evin merdivenlerindeyiz. Kardeşlerimi bekliyoruz. Bir yere gideceğiz hep beraber. Sonra ben onu dudağından öpüyorum, sonra hep beraber gidiyoruz. Ama eski sevgilim gerçek hayatta evli. Bu rüyanın yorumu nedir, rüyada eski sevgiliyi öpmek neye işarettir? Tülay.

Rüyada eski sevgiliyi öpmek yorumu?

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda sizi etkileyen, şaşırtan bir olayın rüyada yansımasıdır ve bu olay eski sevgilinizle karşılaşmış olmanızdır.

Rüyada eski sevgiliyi öpmek, eski sevgili ile öpüşmek, eski sevgiliyle öpüştüğünü görmek, ayrılmış olduğu sevdiğiyle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda kimi boşluklar içinde olduğunu simgeler, sizi anlayan birine gereksinim duyduğunu gösterir. Unutmayın, bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir.

Genel anlamda rüyada birini öpmek, öpüldüğünü görmek veya öpüştüğünü görmek konularını rüyada öpüşmek sayfasında detaylı olarak inceleyebilir, sizlerden gelen onlarca başvurunun rüya tabirini okuyabilirsiniz.. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek” için 4 yanıt

Rüyada eski sevgiliyi öpmek
22 Ocakta çıkmaya başladığım bir kız vardı, kızı seviyordum, sonra 17 martta benden ayrıldı bir kaç kez rüyama girmişti ama 3 gün önce rüyamda barıştığımızı gördüm ve onu öptüm. ( sevdiğim kız benden sebepsiz ayrıldı )

Rüyada eski sevgili ile barışmak, sarılmak, koklaşmak, öpüşmek
Rüyamda eski sevgilimi gördüm onu aslında gerçek hayatta hala seviyorum ve unutamadım ama rüyada yine birlikteydik, bir yerlere gitmiştik, güzel zaman geçirdik aynı gerçek gibiydi, sanki yine birlikteymişiz gibi arayı düzeltmeye çalışıyordu. Sonra bizim evin oralarda bir yere girdik, orada sarıldık, koklaştık, öpüştük tamda o bir köşede durdu, ben obur köşede, o anda annem geldi ama bizi ayrı dururken gördü, eski sevgilimle selamlaştı, birde onu öptü, bu ne demek oluyor ?

Cok beklersin, dahada geri donmez, ben 9 aydir bekliyorum, hicte bir sey oldugu yok, sadece beni gordugunde bana mesaj atiyor o kadar, hic umutlanma, uzgunum

Rüyada eski sevdiğini öpmek
Rüyamda eski sevgilimi gördüm, barışmıştık böyle güzel giyinmiş üç gün boyunca eğlenmeye gittik birbirimizi çok seviyoruz, ellerimizi hiç bırakmıyoruz, herkes bize imreniyor, rüyamda gerçek olmasını çok isterdim, benim anlamadığım neden üç gün? rüyamı yorumlarsanız şimdiden teşekkürler, saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir