Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Perişan Halde Görmek

Rüyada eski sevgiliyi perişan halde görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda eski sevgilimi yolda perişan bir halde yürürken görüyorum endişelenip neyi olduğunu sormak için yanına koşuyorum. Bana doğru döndüğünde yüzü gözü şiş bir halde görünce kendisine çok üzülüyorum ve gideceği yere kadar birlikte yürüyebileceğimi söylüyorum. – Yalnız eski sevgilimden gerçek hayatımda bana yaşattığı şeylerden dolayı ölmesini isteyecek kadar çok nefret ediyor, düşse bir tekmede ben atarım diyecek kadar kin güdüyorum-.  Yanındayken bana bir şey yapacak diye korkmuyor ya da endişelenmiyor sadece kendisi için üzülüyorum yol boyunca. Sonra ben onu evine bırakıyor kendi evime geliyor uyuyorum.

Uyandığımda dün nasıl ki eski sevgilim perişan yüzü gözü şiş bir haldeyse sabah kalktığımda bende aynı şekilde buluyorum kendimi ve inanılmaz korkuyor, sinirleniyor ve keşke yardım etmeseydim diye kendime kızıyorum. İlerleyen saatlerde eski halime dönüyor dışarıya çıkıyorum ve tekrar kendisi ile karşılaşıyorum. Yanıma gelip üzgün bir halde benden kendisine yardım etmemi kendisi ile bir yere kadar gelmemi istiyor. Acıyıp kabul ediyorum.

Gittiğimiz yer kendi evi. Bahçede genç bir kız bizi karşılıyor sonra birden evlendiğini anlıyor ve inanılmaz rahatlıyorum artık peşimi bıraktığı için. Bir eşi ile kahve içerken – eşinin hiçbir şeyden haberi yok- kendisi ortadan kayboluyor. Tam rahatlayıp artık hiçbir sorun olmayacak derken herkes her şey yok oluyor ben simsiyah bir odada tek başıma kalıyor ve korkuyla uyanıyorum. İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim. Yaş :18, Medeni Hal : Bekar, Meslek : Öğrenci

Rüyada eski sevgiliyi perişan halde görmek yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüya klasik bir eski sevgili rüyası olup, bu konuda geniş açıklama rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek rüya analizi sayfasında yer almaktadır. Dikkatle incelendiğinde eski sevgiliyi perişan görmek, onunla karşılaşmak, eski sevgilinin evlenmiş olduğunu görmek konuları da dikkatinizi çekecektir. Kısaca özetlemek gerekirse eski sevdiğini perişan halde görmek aslında derin bir pişmanlık ifadesidir, sizin ya da onun verdiği bir karar yüzünden yaşanan pişmanlığın hala sürdüğünü ifade eder.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Perişan Halde Görmek” için 2 yanıt

Eski sevgilinin evine gitmek
Merhabalar, 18 yasindayim, bayanim, bekar ve ogrenciyim. Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum, iceri girerken komşuları “bak gelinleri geldi” diyorlar, bende “yok biz ayrıldık, annesiyle bir kaç bir şey konuşup gidicem” diyorum. Tam o sırada eski sevgilim aşağı iniyor, beni görünce koşarak kaçıyor “niye kaçtı” diye komşuları bana soruyor, bende “bana yaptıklarından sonra ona bir şey yaparım diye korkmuştur” diyorum. Tam yukarı çıkıyorum eski sevgilimde arkamdan koşarak yukarı çıkıyor, sonra bir anda tüm apartmandaki komşular eski sevgilimin üstüne gidiyorlar, rüyam bu kadar şimdiden teşekkürler.

Rose selam, gördüğün bir eski sevgili rüyası olup yaşanan bazı pişmanlıklara işaret etmektedir. Rüyada eski sevgilinin evine gitmek görmek rüya sahibinin gerçek hayatında bir güven bunalımı yaşadığını, sığınacak güvenebileceği birine ihtiyaç duyduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir