Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Pişman Görmek

Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek neye delalet eder?

Rüyamda teyzelerim, annem, ve dedem ile oturmuştuk, yanımızda da eski sevgilim vardı. Onunla 2 sene önce ayrılmıştık. Dedem ona sorular soruyordu oda “dedecim” diyerek dedemin sorularını cevaplıyordu. Ben gizliden bakıyordum ona ve her baktığımda da bana baktığını görüyordum. Ben ağlamaklı gibi oldum dışarı çıktım oda peşimden geldi, kolumdan tuttu ve pişman olduğunu söyledi. Benimle barışmak istediğini söyledi.

Ben cevap vermeden uyandım. Bana yardım eder misiniz? 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada eski sevgiliyi pişman görmek tabiri

Rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek genellikle sizin iç dünyanızdaki arzularınızı, onunla yeniden barışmak umudunuzu simgeler. Rüyada eski sevdiğinin pişman olduğunu görmek tekrar bir araya gelme yönünde isteğiniz varsa gururu bırakın, ilk adımı siz atın, onu arayın şeklinde yorumlanmalıdır.

Rüyada eski sevdiği insanı üzgün görmek, onu mutsuz veya perişan olduğunu görmek, aslında rüyayı gören için pişmanlık işaretidir. Sizin ya da onun vermiş olduğu bir karardan, yaptığınız bir şeyden dolayı pişmanlık içinde olduğunuzu gösterirken pişmanlığın yarar sağlamadığını esas olanın bu hataları yeniden yapılmaması olduğunu temsil etmektedir.  Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek reel yaşamda öncelerden kalan bir kaygının büyümeye başladığını ve bu kaygının sizde başarısızlık korkusu yarattığını gösterir. Bu durumu mantıklı düşünmek ve mantıkla hareket ederek, inatla devam ettiğini olumsuz yolları terk ederek aşabileceğine yorumlanır.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Pişman Görmek” için 12 yanıt

Rüyamda eski sevgilim evleniyordu ama çok mutsuzdu, arkadaşlarım yanıma gelip hala beni sevdiğini söylüyordu, eski sevgilim yere benim adımı yazmıştı, arkadaşlarım bana gösteriyordu biraz ileride de sahile karşı ağlıyordu, bende arkasında durup şaşkın şekilde ona bakıyordum beni düşünüp ağlıyordu. 18, Kadın, bekar, öğrenci

Elif selam, gördüğün rüya temek itibariyle yaşadığın bazı pişmanlık veya vicdan azabını temsil etmektedir. Rüyada eski sevgilinin evlendiğini ve eski sevgilinin ağladığını görmek konuları için eski sevgili tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyamda eski sevgilimi dışarıda gezerken görüyorum bana bakıyordu. Sonra ben okuldayken telefonuma mesaj atıp pişmanın diyor, ben mesaj görüldü yapıyor, bırakıyorum.

Betül selam, bu sayfadaki bilgiler ya da eski sevgili rüya tabiri sayfasındaki açıklamalarla bu rüyanın mesajını tespit etmelisin.

Merhaba admin, evliyim ve eşimi çok seviyorum, mutlu bir evliliğim var çok şükür ama rüyamda devamlı eski erkek arkadaşımı görüyorum ve onu görmek beni rahatsız ediyor. Son olarak şöyle gördüm yorumlarsanız sevinirim. Eski arkadaşımın yanında karısı var, kadın gelinliğini giymiş yani bir nevi düğünleri oluyor. Önümden birlikte geçiyorlar herkes çok mutlu, eski erkek arkadaşım çok perişan bir halde üstü başı eski püskü, yüzü çok asık yani mutsuz, acaba neye çıkar?

Özge merhaba, gerçek hayatta evli birinin evlenmeden önceki eski sevgilisini veya arkadaşını görmesi o kişinin geçmişteki bazı hatalardan ders almadığını ve bu hataları tekrarlamak nedeniyle mevcut evliliğinde bazı sorunlar yaşadığını gösterir. Sen mesajında mutlu bir evliğin olduğunu yazmışsın ancak yorumda anlatılanlar doğru ise belki de bu hatalar tekrarlanmasa daha da mutlu olma imkanı olduğunu ifade edebilir.

Rüyamda şuan evli olan eski sevgilimi gördüm, boşanmış ve tanımadığım bir evde bir araya geliyorduk, sohbet edip tekrar barıştık, el ele çıktık o evden ama eski sevgilim çok durgundu, çok sessizdi, ben heyecanlıydım, bu rüyamı yorumlarsaniz çok sevinirim. Bu arada eski sevgilimle ayrilali üç dört yıl oldu, bir beklentim yok, yani sonuçta evli değil mi ama şimdiden teşekkür ederim.

Fedai merhaba, gördüğün rüya hakkında detaylı açıklama rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında yer almaktadır. Oradaki bilgi ile şu anda içinde olduğun ruh halini bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını tespit etmelisin.

Rüyamda eski sevgilimin beni aldattigi icin pisman oldugunu gordum ve ben bu kisiye inanmiyorum, bir suru kötü söz söylüyorum, ardindan eski sevgilim kendini binadan assagi atiyor ve yerde onu kanlar icinde yatarken görüyorum. Yanina kosuyorum bunun bir saka oldugunu sadece korkutmak istedigini arkadadiyla beraber planladigini ve iyi oldugunu soyluyor. Daha sonra evlenmek istedigini söylüyor, bende suanki sevgilimi dusunuyorum ve evlenmek istemedigimi soylemeye calisiyorum, yorumlar misiniz?

Rüyamda eski sevgilimin teyzesi ariyordu beni, bir şeyler konuşuyordu daha sonra eski sevgilim konuşmaya baslıyordu, bende bitmesini istemedim hep bu olaylar yüzünden bitti keşke boyle olmasaydı falan bir şeyler diyordu. Ben o an uzgun ve bitirdiği için pişman olduğunu hissettim benden ayrilan oydu çünkü benim onu sevdigimi bildiği halde biz ayrilali 1 sene olacak neredeyse. Arada bir aklima geliyor ama eskisi kadar hatta hic sevgim yok ona yani umarim öyledir başka birisiyle görüşüyorum 1 buçuk aydir ne anlama geliyor onun öyle o cumleleri kurması.

Eski sevgilimle ayrılalı beş ay oldu ve şu günlerde birinden çok hoşlanıyorum, dün gece rüyamda eski sevgilim annemler aracılığıyla yerimi öğrenip yanıma geliyordu, sarılmaya öpmeye çalışıyordu “ben sana bu ayrılığı yaşatmak istedim sadece” diyordu ve hatırladığım kadarıyla bir de yazdığı mektup vardı.

Eski sevgilimle ayrılalı 2-3 hafta oluyor. Şu günlerde ben biriyle konuşuyorum ama birşeyler hissedemiyorum eski sevgilimde bir kızla konuşuyor. Dün gece rüyamda eski sevgilim annemle konuşup bizim eve geliyordu hatta gelirken beni arayıp durduk yere aşkım canım falan diyordu yanıma gelip pişmanlığını anlatıyordu ama sonra Esad adında bir erkek arıyordu ve işi çıktığını söyleyip gidiyordu bidaha da hiç dönmüyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir