Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Tekrar Tekrar Görmek

Rüyada eski sevgiliyi tekrar tekrar görmek neye işarettir?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Ancak 3-4 kez uyanıp tekrar uyudum ve her rüyamda eski sevgilimi farklı bir şekilde gördüm. Birinde annem, ben ve iki arkadaşımız evimizde yemekteydik. Annem ve ben eski sevgilimin adını yanlış söyledik. Herkes bulgur pilavı yiyordu. Eski sevgilimin tabağında buzluktan çıkarılmış ve donmuş yeşil börülce vardı.

Diğer bir rüyamda ise sevgilim başka biriyle birlikte olacaktı, ben araya girdim. Ve onun cep telefonu bendeydi. Biri aramıştı. Telefona baktığımda ikimizin de ortak bir arkadaşının aradığını gördüm. Ve 3-4 tane daha onunla ilgili rüya gördüm gece boyunca. Bunlar neye işarettir acaba?

Rüyada eski sevgiliyi tekrar tekrar görmek neye yorumlanır?

Rüyalarınız klasik bir ESKİ SEVGİLİYİ görme rüyalarıdır.

Rüyalarınız, halen eski sevgiliniz ile aranizda halletmeniz gereken bazi meselelerin oldugunu, bunlari onunla oturup konusarak halletmeniz gerektigini ve iki olgun insan olarak sorunlarinizi cozmeniz gerektigini size tavsiye eder.

Su anda beraber olduğunuz veya olacağınız yeni sevgiliniz ile de benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz mesajı vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Tekrar Tekrar Görmek” için 3 yanıt

Rüyada eski sevgilinin gözlerine bakmak
Bir gun bizim evde aılem ve eskı sevdıgım ve cıktıgım kızlar vardı bırde yenı sevgılım ruyamda bıle eskı sevdıgım kızın gozlerıne bakıyordum yenı sevgılımıde evıne bırakıyorum galiba sevdıgım kız eve gıtmek ıstedı ve ben goturmek ıstedım konustuk bıraz eskı sevdıgımle ama sonra uyandım keske bıtmeseydı dedıgım ruyalardandı. Bunun bır hayrı alameti var mı? Yorum yaparsanız sevınrım tesekkurler sımdıden.

Rüyada sürekli eski sevgiliyi görmek
Merhaba. Rüyamda 9,5 ay çıktığım eski sevgilimi gördüm. Ayrılalı 4 ay oldu. Ama her gün birbirimizi görüyoruz bakışıyoruz. Rüyamda eski sevgilimin eski sevgilisi bana bakarak eski sevgilimi anlatıp kıskandırmaya çalışıyordu. Kızla da günlük hayatta aynı yerde olduğumuz için birbirimizi görüyoruz. Eski sevgilimi hatırlatan rüyalar görüyorum sürekli neredeyse her akşam. Lütfen yorumlayın.
Siyah inci, 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, Korku, endişe, mutsuz

Sürekli eski sevgilini hatırlatan rüyalar görmen o rüyanın ya önemli bir mesaj verdiğini ya da o mesajı anlamadığını gösterir ki yakında anne veya babandan okkalı bir dayak yiyeceğini temsil etmektedir, gördüğün rüyalar bu konuyu sana ısrarla bildirmektedir.
Hala rüyada eski sevgiliyi görmek ne demektir diyorsan bu konuda eski sevgili rüya tabiri sayfasını okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir