Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Yolda Görmek

Rüyada eski sevgiliyi yolda görmek neye işarettir?

Rüyamda bir yoldan aşağıya iniyoruz, yanımda anne, kuzenim ve ablam var. Eski sevgilim beni hiç tanımıyormuş gibi kuzenimin ismini söyleyerek “niye böyle oluyor” diyor, ağlıyor. Telefonunu bir yerlere vuruyor. Ben anneme, “bu çocuk ne kadar çok eski sevgilime benziyor dimi anne, o mu acaba” diyorum. Beni oradan uzaklaştırıyorlar. Onun yanına gitmek istiyorum ama gidemiyorum.

Bu rüya neye işaret ediyor? 17 yaşında bekar bayanım. Sena.

Rüyada eski sevgiliyi yolda görmek neye yorumlanır?

Sena merhaba.

Eski sevgiliyi rüyada görmek, eski sevdiğini, eski sevgilisini görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Yolda Görmek” için 4 yanıt

Merhaba, rüyamda çok sık görüyordum bir süre sonra görmezken bugün yine rüyama girdi biz sevgiliyken de okul servisi kullanıyordu, rüyamda yine serviste o ben dışarıda ileride bekliyorum, servisten bir ögrenci gönderiyor beni çagirdıgını söylüyor ögrenci ben gelmiyormuş de diyorum sonra nasıl oluyor bilmiyorum servisin önünde oluyorum, sonra bin diyor arka tarafı gösteriyor bende önce hayır diyorum sonra öne bineyim bari deyip öne biniyorum bende okul etegim olur fakat servisi bir baska çocuk kullanıyor, biraz gidiyoruz gittikçe bu çocuk bakıyor bana sonra bir yerde elini dizime koyuyor eski sevgilimde arkada oluyor bunu görüp indiriyor servisten dövüyor kovuyor bana da sarılıyor niye böyle yapıyorsun diyorum sonrasını hatırlamıyorum bu ne anlama geliyor cevabınızı bekliyorum ( onun sevgilisi var şuanda )

Ayrıldığım sevgilimi her gün rüyada görüyorum
Ben eski sevgilimden ayrılalı 8 ay oldu, ayrıldığımdan beri her gün onu rüyamda görmeye basladım, çoğu zaman rüyamda ağlıyorum ama ağlarken sadece uykuda değil gerçekte agladigimi da hissediyorum, onca ay sonra halen böyle rüyalar görmek cok tuhafima gidiyor, cokta etkiliyor beni.

Gördüğünüz rüya klasik bir eski sevgiliyi görmek olayıdır. Aslında aradan geçen 8 ayda bu rüyaların azalması gereklidir. Buradan gerçek yaşamınızda önemli bir yalnızlık duygusu içinde olduğunuz anlaşılmakta.

Rüyamda eski sevgilim ve kuzenim mesajlaşıyorlardı. Kuzenim onu sevdiğimi bile bile onunla sevgili olma yolundaydı. Ve ben bir şey söyleyemiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir