Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyle Aynı Yatakta Yatmak

Rüyada eski sevgiliyle aynı yatakta yatmak neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilim ile bir yatakta yatiyoruz, deprem oluyor ev üzerimize yıkılacakken ben sevgilimin üzerine kapaniyorum, tam o sırada duvari yumruklayarak kalkiyorum. Rüya icinde rüya goruyorum ve agliyorum, ben aglarken babam iceride namaz kılıyor ve ben kimsenin gormedigi benim gordugum, tanımadigim bir adamla konusuyorum. Telefonu elime alıp kız arkadasima mesaj atiyorum, kız arkadasimin ruhu telefondan gozukuyor, arkamda duruyor ve bir seyler soyluyor bana.

Hatrlamiyorum ama niye yaptin bunlari bana diyor. Sonra ben ogrenci evinde kaliyorum oraya geciyorum, yatakta uyuyorum, agzim kapali konusamiyorum, yataktan cikdigim gibi ev arkadasimin yanina gidiyorum, “odada bir şey var, ben cok korktum” diyorum. Benim odanin kapisi cat kapaniyor ev arkadasim kosarak odaya gidiyor odaya hirsiz girmis onunla kavga etmeye basliyorlar, ben kosmak istiyorum ama kosamiyorum, yanina yardim etmeye ve tam bu sirada uyandim, sizce bunlar ne anlama geliyor.

Rüyada eski sevgiliyle aynı yatakta yatmak neye yorulur?

Selam, göndermiş olduğunuz rüya en değerli rüya kategorisinde olan rüya içinde görülen rüyalardan olup, bunlar kısa sürede gerçekleşirler.

Rüyanızın iki ana unsuru var. Birincisi eski sevgiliyi görmek olup, rüyada eski sevgiliyi görmek genellikle kimi pişmanlıkları, yaşanan iç muhasebeyi veya çekilen vicdan azabını gösterir. Bu konuda teferruatlı anlatım rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulunmaktadır. Lütfen inceleyin.

Rüyanın ikinci önemli unsuru eski sevgili ile aynı yatakta yatarken meydana gelen deprem olup rüyada deprem görmek hayatınızda olacak ani bir değişimi haber verir ve bu değişimin ilk önce size zor geleceğini, biraz zorluk çekeceğinizi ama arkasının iyi olacağını anlatır.

“Rüyada Eski Sevgiliyle Aynı Yatakta Yatmak” için 8 yanıt

Rüyamda okulda adını bilmedigim ama yakışıklı bir çocukla aynı odada ama ayrı yataklarda uyuyoduk. O müzik dinliyodu. Adını sormaya giderken utandım ve geri döndüm ve sonra uyandım.
İkinci rüyam olarak rüyamda hoşlandıgım cocuk bizim binanın önünden geçiyordu. Sonra ben utanarak arkama döndüm. Sonra o da binanın önünden sağ kolunu göstererek ve gülerek ilerledi.
Şimdiden teşekkür ederim. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Merve merhaba,
Bunlar genlik rüyaları olup bir mesaj vermezler. 13 – 18 yaşlar arası genellikle genç kızlar bu tür rüyaları sık sık görürler, bu rüyalar onların hayal dünyalarında yaşadıkları şeylerin uykudaki yansımasıdır.

Merhabalar ruyamda eski sevgilimi gordum. Arkadasimla dugundeymisim ve o sira arkadasim diyor ki bana git guzel bir sey giyin diyor ve yukariya cikiyorum giyiniyorum. O sirada eski sevgilimi goruyorum beyaz gomlek beyaz pantolan ve goz göze geliyoruz ve bana diyor ki bakiyim ne giyineceksin diyor ve gosteriyorum. Orda diyorum ki daha erken dugune ve ikimiz ayni yatakta yatiyoruz.

Rüyada başka bir şehirde yaşayan sevgiliyle bilmedigim yerde yürüyoruz sonra lambasi yanan bir eve yürüyoruz sonra kendimi yari ciplak yatakta görüyorum ve onu öpüyorum doyasiya

Ruyamda eski sevgilimle bir evin icindeyiz, ev biraz kalabalik el ele tutuşuyoruz, oylece baska odaya gecti arkadaslarinin yanina o sira bir kiz onunla konustu, kiza bagirdim birden kiz baska odaya gecip aglamaya basladi, “senin adin ne” dedim, “adim sibel” dedi, admin benim adim da sibel, o aglayan ben mi oluyorum?

Rüyamda halamın evindeyim, yer kalmadığı için tek kişilik yatakta eski sevgilimle uyuyoruz bi ara kalkiyodu kapiya bakiyodu sonra yine geliyodu uyuyoduk falan uyandım. Anlamı nedir? 17/Kadın/Bekar

Rüyamda eski sevgilimi bi yatakta gördüm yanında bi kadın vardı kendisi gerçek hayatta nişanlı.kadın yataktan çıktı birden onun yerinde buldum kendimi.yüzlerimiz birbirine dönük ve birden ortamızda bir erkek bebek belirdi çok çirkin bir bebek bu.ben çocuğa bakıp seviyorum ben bebeği sevdikçe eski sevgilimde cok mutlu oluyor bebek kendini birden eski sevgilimin üstüne attı ve birden bire güzelleşti.ben eski sevgilime gördün mü birden nekadar güzelleşti diyorum oda bana dönüp yooo o zaten böyleydi diyor.
Anlamı nedir içinden çıkamadım

Rüyamda eski sevgilimle bizim evimizde çocuk odasında ranza da yatıyordu üst katında kardeşi altta kendisi yatıyordu bunun iki tane telefonu varmış ben birini alıp foto filan çekiyorum ama onun haberi yok sonra ben teli ona getiriyorum ama fotoları siliyorum gülümsüyor sendemiydi diyor yanına yere diz çöküp ona bakıyordum telefonuna bakıyoruz benim verdiğim telefon da onda duruyor biz diğer teline bakıyoruz ama ayriyiz yine sonra barışır gibi oluyoruz uyanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir