Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyle Barıştığını Görmek

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek neye işaret eder?

4 gündür eski sevgilimi sürekli rüyamda görüyorum. Yan yana calisiyoruz ve sürekli görüyoruz birbirimizi. Bu son bir kac gündür babasi ve eski sevgilimin bana sürekli baktigini fark ettim. Ve rüyalarimda, hep barismis, mutlu, huzurlu görüyorum ikimizi.

Bu ne demek oluyor? Ne gibi bir sinyal veriyor bu rüyalar? Arkadasim da beni ve eski sevgilimi barismis, mutlu görmüstü gecen hafta. Bu rüyalar ne demek oluyor? Eski sevgilim acaba ayrildigindan pismanmidir? Veya dönecegini mi belirtiyor bu rüyalar. Yardiminizi bekliyorum

Kimden: Anonym kız
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Üzüntülü, mutlu
Anahtar kelimeler: Eski sevgili

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek nasıl yorumlanır?

Eski sevgilisi ile barıştığını görmek, halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken kimi meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz, bu konuya dikkat edip aynı hatalar tekrarlamamak gerektiğini belir şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyle Barıştığını Görmek” için 5 yanıt

ruyamda hic tanimadigim yasca benden kucuk yakisikli bir erkekle beraber oldugumu gordum. Disardayiz yanimizda iki kiz aslen kizlari tanimiyorum ama ruyada arkadasiz. Erkek beni ailenle tanistir diyor ama ben pek gonullu degilim, yinede annemle babamin yasadigi eve gidiyoruz. Tam kapida annemle babamin yuksek sesle konustugunu duyup aman evdelermis gidelim diyorum ancak biranda kendimi evde buluyorum. Yakisikli cocuk salonda bas kosede oturuyor ve halinden cok memnun gorunuyor. Sonra uyandim. Simdiden tesekkurler, Banu

Rüyada eski sevgiliyle barışmak
Merhaba, rüyamda eski sevgilim beni telefonla aradı, barıştık annemle konuştu benimle konuştu, bana evlenme teklifi için bir yüzük almış, sol elime taktım taşlı yüzüğü.
2 gün geçiyor aramıyor beni, bende diyorum ki “nasılsa benimle evlenecek daha sonra arar”, bir yandan da “acaba benle dalga mı geçiyor” diye düşünüyorum ve tanımadığım bir öğretmene gösteriyorum, oda gerçek olduğunu söylüyor bana, nereden aldığımı soruyor, bende “eski sevgilim evlenme teklifi etti bunu gönderdi” bana diyorum, o da “hayırlısı olsun” diyor, bende “hayırlısıyla olsun” diyorum “hayırsızsa olmasın” diyorum.
Yüzüğün taşı kırmızıydı, üstümde okul önlükleri, elimde kitap vardı.
Takma isim : angel
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : tuhaf
Anahtar kelime : eski sevgili, yüzük almak, evlenme teklifi

Angel merhaba,
Rüyanın iki unsuru var; eski sevgiliyle barıştığını görmek ve diğer olaylar.
Eski sevgiliyle barışmak, eski sevgilisi ile barıştığını görmek, halen eski sevgiliniz ile aranızda halletmeniz gereken bazı meselelerin olduğunu, bunları onunla oturup konuşarak halletmeniz gerektiğini ve iki olgun insan olarak sorunlarınızı çözmeniz gerektiğini size tavsiye eder. Şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz mesajı verir. Bakınız eski sevgiliyi görmek sayfası.
Diğer olaylar ise; uyum, birliktelik, paylaşma, iletişim, kişisel gelişim konularında halen öğreneceğiniz çok şey olduğunu ve öğrenmeye devam ettiğini ifade etmektedir.

Rüyamda eski flörtüm benim peşimden geliyor benle barışmaya çalışıyordu ve sonunda barışıp elimden tututordu,geziyorduk.Bu gece şuanki sevgilimde rüyada ayrıldığımızı gördüğünğ söylmeişti bundan ikigün sonra da ayrıldık çok tuhafıma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir