Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek neye işarettir?

Merhaba. Ben günlerdir rüyamda eski sevgilimi görüyorum. En sonuncuda ise beni dudaktan öpüyordu. Ben, aslında durumdan memnun olmama rağmen karşı çıkıyordum. Sonra başka bir odaya geçiyoruz. Tanıdıklarımızın çoğu orada. O da karşıda oturmuş gülümsüyor. Sizce bunun anlamı nedir? Ve neden onu sürekli rüyamda görüyorum? Yorumlarsanız mutlu olurum.

Rüyada eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek yorumu

Leyla selam, bir rüyayı tekrar tekrara görmeniz o rüyaların çok önemli bir anlam taşıdığını ya da sizin verilmek istenen mesajı anlamadığınızı gösterir. Siz rüyalarınızda sürekli eski sevgilinizi görüyorsunuz ki bu iki anlam taşıyabilir; Birincisi eski hataları tekrarlamamak, aynı yanlışı yeni ilişkinizde yeniden yapmamak gereğini hatırlatabilir. İkincisi pişmanlığın fayda sağlamayacağını bilmek gerektiğini ve bu bilinçle geçmişi bırakıp gelecek hakkında sağlam adımlar atmak gerektiğini ifade eder ki bunu siz anlayabilirsiniz.

Rüyada dudaktan öpüşmek sevdiği kimseyi ağzından öptüğünü görmek eline geçecek paraya, yanağından öpmek kazanacağı paraya işarettir. Rüyada eski sevgilinin sizi dudaktan öpmesi aslında gerçek hayatta bazı şeyleri paylaşabileceğiniz, sizi anlayacak birisine ihtiyaç duyduğunu temsil eder. Bu arada unutmamak gerekir ki bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir.

Rüyada tanıdık birilerini görmek rüya sahibinin kuvvetli aile bağlarına veya güçlü sosyal ilişkilere sahip olduğunu gösterir ve bu sayede yaşadığı hayal kırıklığı ya da diğer sıkıntıları kolayca atlatacağına işaret eder.

“Rüyada Eski Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek” için 3 yanıt

Sevdiğim çocuk yani eski sevgilim rüyamda ben arkadaşlarımlaydım yürüyorduk birden parktan geçtik oda oradaydı ben bakmamaya çalıştım oda bana uzun süre baktı sonra biz yürüyorduk devam ettik birden geldi arkadan kolumu tuttu noluyor falan dedim birden sarıldı sonra saçımdan ve yanağımdan öptü bu kadar hatırlıyorum teşekkürler. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci/Hemşire

Rüyamda okulda idim ve yere uzanmış şekilde yatıyordum, yanıma geldi bir şey dedi ve yavaş yavaş Öpüştük bu ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir