Rüyada Eski Sevgiliyle Evlenmek

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek neyi gösterir?

Merhaba, ben rüyamda 3 yıldan beri görüşmediğim eski sevgilimle evlendiğimi gördüm, düğün için beni kuaföre götürüyordu, çok ilginç olan onu istemediğimi biliyor fakat dışarı karşı yansıtamıyordum, resmen onu istemiyor ama ona yaklaşıyordum. Gerçekte şu anda başka birisiyle sözlüyüm ve kendimi çok suçlu hissettim bu rüyadan sonra. Bu ne demek acaba? rüyada eski sevgili ile evlendiğini görmek neye işarettir? Teşekkür ederim. Özlem.

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek nasıl yorumlanır?

Özlem merhaba, gördüğünüz rüya yaşadığınız bir pişmanlık olduğunu veya vicdan azabı çektiğinizi simgelerken aynı zamanda bunların kişisel gelişiminize katkı yaptığını göstermektedir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek batı kültüründe bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz şeklinde yorumlanır.  Yeni bir ilişkiye başlandığında rüyada eski sevgiliyi görmek yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgili ile olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. ( bu son tümce size yardımcı olabilir, bir değerlendirme yapmanızda yarar olabilir )

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek rüya sahibinin durumu ve içinde bulunduğu ruh hali ile birlikte açıklanır. Örneğin evlenmiş birinin, halen evli olan birisinin evlenmeden önceki eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi geçmişteki hatalardan ders almadığını ve aynı hataları tekrarlama yüzünde mevcut evliliğinde sorunlar yaşadığını gösterir. Bekar bir insanın rüyasında eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi ise büyük bir pişmanlık yaşadığını ve halen onunla ile bir araya gelme umudu taşıdığını gösterir.

Rüyada kuaföre gitmek etrafınızdaki kişilerin sizin dış görünüşünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinizi ifade eder. Rüyanızda ilginç olan eski sevgili ile istemediğin, arzu etmediğin bir evlilik yapmış olmadır ki bu geçmişteki kimi hatalardan ders almadığına işaret etmektedir.

17 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir