Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyle Evlenmek

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek neyi gösterir?

Merhaba, ben rüyamda 3 yıldan beri görüşmediğim eski sevgilimle evlendiğimi gördüm, düğün için beni kuaföre götürüyordu, çok ilginç olan onu istemediğimi biliyor fakat dışarı karşı yansıtamıyordum, resmen onu istemiyor ama ona yaklaşıyordum. Gerçekte şu anda başka birisiyle sözlüyüm ve kendimi çok suçlu hissettim bu rüyadan sonra. Bu ne demek acaba? rüyada eski sevgili ile evlendiğini görmek neye işarettir? Teşekkür ederim. Özlem.

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek nasıl yorumlanır?

Özlem merhaba, gördüğünüz rüya yaşadığınız bir pişmanlık olduğunu veya vicdan azabı çektiğinizi simgelerken aynı zamanda bunların kişisel gelişiminize katkı yaptığını göstermektedir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek batı kültüründe bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz şeklinde yorumlanır.  Yeni bir ilişkiye başlandığında rüyada eski sevgiliyi görmek yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgili ile olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. ( bu son tümce size yardımcı olabilir, bir değerlendirme yapmanızda yarar olabilir )

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek rüya sahibinin durumu ve içinde bulunduğu ruh hali ile birlikte açıklanır. Örneğin evlenmiş birinin, halen evli olan birisinin evlenmeden önceki eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi geçmişteki hatalardan ders almadığını ve aynı hataları tekrarlama yüzünde mevcut evliliğinde sorunlar yaşadığını gösterir. Bekar bir insanın rüyasında eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi ise büyük bir pişmanlık yaşadığını ve halen onunla ile bir araya gelme umudu taşıdığını gösterir.

Rüyada kuaföre gitmek etrafınızdaki kişilerin sizin dış görünüşünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinizi ifade eder. Rüyanızda ilginç olan eski sevgili ile istemediğin, arzu etmediğin bir evlilik yapmış olmadır ki bu geçmişteki kimi hatalardan ders almadığına işaret etmektedir.

“Rüyada Eski Sevgiliyle Evlenmek” için 18 yanıt

Rüyada sevgilisi ile evlendiğini görmek
Evli değilim ama rüyamda eşimi ve bebeğimizin olduğunu gördüm. Gördüğüm bayan şuan ki sevgilim. Bebeğimiz sarışın ve masmavi gözleri vardı. Acaba bu nedir? yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Özge selam,
Gördüğün rüya bir gelişim içinde olduğunu gösteriyor. İnşallah evlenecek, yuvanı kuracaksın. Bebeğin sarışın olması çok çalışman gerektiğini gösteriyor, mavi gözlü olması ise mutlu olmak için önce başarılı sonra dikkatli olman gerektiğini ifade ediyor

Rüyamda uzun zamandır görmediğim eski sevgilimle evlendiğimi gördüm, sevmediğim bir kişiydi arkadaş ısrarıyla yaşanmış çok kısa bir ilişkiydi ama rüyamda çok seviyordum onu, anlam veremedim, bir buçuk yıllık evliyim, onunda evlendiğini duydum.

Ruyamda eski sevgilim, ben ve baska bir kiz arabadayiz, sevgilimle ben evlenmisiz ama ben arka koltukta oturuyorum yaninda kiz oturuyor ve onun aklini celmeye calisiyor, beni opuyor ama diger kizla da bakisiyor, ben evli miyiz değil miyiz karar veremiyorum. 33, Kadın, bekar, sekreter.

Merhaba, ben ruyamda eski sevgilimle evlenmisim, dugunumu gormedim hatta 2 tane çocuğumuz olmuş ama ben mutluyum, devasa bir evimiz vardı, rüyamda çocuklarımın suratini hiç görmedim, eski sevgilimle şuan konuşuyoruz ama tekrar barışmak gibi niyetimizde yok, bu rüyanın sebebi ne olabilir

Ruyamda eski sevgilimin evine gidiyordum evlenmek icin annesi bize ögut veriyordu evlilik böyle falan diye evlilik planı yapiyorduk yani

Rüyamda üc yı duzenli düzensiz ilişki yaşadığım ve yaklaşık beş ay önce tekrar ayrildik hala onu çok seviyorum ama hiçbir şey eskisi gibi olmuyor rüyamda onunla evleniyordum ama düğün gelinlik falan yok direk evlenmisiz bizim evde yaşıyorduk bana bazen iyi bazen kötü davranıyordu ama ben çok mutluydum hatta sonra hamile oldum ve beni daha çok sevmeye başladı bunu yorumlar mısınız çok merak ediyorum

Merhaba, rüyamda yıllar önce sevdiğim ama bir araya gelemediğimiz kişiyle evlendik. Aynı evde yaşadığımızı ve beni kabullendiğini gördüm. İçim kıpır kıpır ve şaşkındım. Gerçek hayatta hala ikimizde evli değiliz. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada eski sevdiği insanla evlendiğini görmek sayfada anlatılmıştır. Buna ilave bir ey söylemek mümkün değildir.

Bekarım, beni seven bir arkadaşım var, onunla rüyamda nişanlanmışız ve düğün ev için koltuk takimi bakıyorduk, bu neye delalet eder.

Eski sevgilimi rüyamda her gördüğümde bizi evli görüyorum. Yanımızdaki insanlar, olaylar sürekli değişiyor ama hep evliymişiz gibi görüyorum. Bir oldu olur dedim iki oldu üç oldu ama bu çok sıklaştı. Çok merak ediyorum anlamını. 3.5 senelik ilişkimdi ve biteli 3 sene oluyor. Anlamıyorum neden böyle gördüğümü. Teşekkür ederim şimdiden

Merhaba ben rüyamda akşam kavga edip ayrıldığım sevgilimle evlendiğimi gördüm ve cok mutluyduk.

Rüyamda eski sevgilimle evlendiğimi görüyordum ve mutluydum, yalnız kendimiz için tuttuğumuz evin içinde iki yılan besliyordum, biri gri biride beyaz yılan, anlamı nedir?

Merhabalar. Ben rüyamda gelinlik giymisim ve eski sevgilim beni almaya geldi ama gelinligim kabarik degildi ve ben kabarik gelinlik diye direniyordum ve suanki sevgilimde geldi beni goturmeye calisti ama bir yandan gidesim vardi bir yandan da gidesim hic yoktu arada kalmisim ama gene eski sevgilime dogru gittim ve bu ruya kafami cok kurcaladi suan yakinda söz yapcam ama bu ruya duraklattirdi beni.

Rüyamda eski sevgılımle evlıyız, bır kız cocucgum var, bu arada eskı sevgılım sözlenmıs ve ruyada bana surat asıyordu.

Sevgilimle 2 aydir falan ayriyiz gecenlerde yine gorustuk beni ozledigini falan biliyorum fakat bir daha uzuluruz diye bir adim atmaktan korkuyor. Bu gecede ruyamda birden bire evlendigimizi gordum dugunumuzde gayet mutluyduk fakat hersey bir anda olmustu.

Rüyamda eski flörtümle evli olduğumu ve bir tane de erkek çocuğumuz olduğunu gördüm.Birlikte çok mutluyduk ve bize ev bulmaya çalışıyordu.Sonra bulduğu ev biz içinde yaşayamadan gözlerimizin önünde yıkıldı.Eski flörtüm de yeni bir ev inşa edeceğini yada bulacağını söylüyordu.Sonra bir ev buldu sanırım tam hatırlayamıyorum silik oralar sonra da uyandım zaten.Anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir