Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek neye delalet eder?

İyi günler. Benim rüyam bundan 25 sene önceki sevgilim hakkında, rüyamda benim eski sevgilim yanıma gelip, yanağımdan öptü vede benim üzerime o kadar düştü ki anlatamam, keşke zamanında bunları yapsaydın dedim içimden. Sonra cebinden çıkarıp çantama 1.500tl koydu, bu sıralarda içim kıpır kıpır ediyordu. Resmen rüyayı gerçek gibi yaşadım, aklımın ucundan bile geçmedi o kişi. Ben eşimden 3 buçuk aydır ayrıyım, anlam veremedim. O kadar mutluyum ki, anlatamam. Cevabınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada eski sevgiliyle öpüştüğünü görmek neye yorulur?

Rüyanız klasik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup, kimi pişmanlıkları veya vicdan azaplarını temsil etmektedir. Rüyada eski sevgiliyi görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz.  Yeni bir ilişkiye başlandığında rüyada eski sevgiliyi görmek yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgili ile olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada eski sevdiğiyle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda kimi boşluklar içinde olduğunu simgeler, rüyada eski sevgiliyle öpüşmek sizi anlayan birine gereksinim duyduğunu gösterir. Unutmayın, bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir