Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek neye delalet eder?

İyi günler. Benim rüyam bundan 25 sene önceki sevgilim hakkında, rüyamda benim eski sevgilim yanıma gelip, yanağımdan öptü vede benim üzerime o kadar düştü ki anlatamam, keşke zamanında bunları yapsaydın dedim içimden. Sonra cebinden çıkarıp çantama 1.500tl koydu, bu sıralarda içim kıpır kıpır ediyordu. Resmen rüyayı gerçek gibi yaşadım, aklımın ucundan bile geçmedi o kişi. Ben eşimden 3 buçuk aydır ayrıyım, anlam veremedim. O kadar mutluyum ki, anlatamam. Cevabınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada eski sevgiliyle öpüştüğünü görmek neye yorulur?

Rüyanız klasik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup, kimi pişmanlıkları veya vicdan azaplarını temsil etmektedir. Rüyada eski sevgiliyi görmek bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz.  Yeni bir ilişkiye başlandığında rüyada eski sevgiliyi görmek yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgili ile olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada eski sevdiğiyle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda kimi boşluklar içinde olduğunu simgeler, rüyada eski sevgiliyle öpüşmek sizi anlayan birine gereksinim duyduğunu gösterir. Unutmayın, bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

6 Yorum yapılmış

 1. isyankarrrrr dedi ki:

  rüyamda ilk aşkım 4 yıllık sevgilim yani eski sevgilimi gördüm. bizim evdeyiz ailemde var hep beraber oturuyoruz sonra ben mutfağa gidiyorum peşimden geliyor ve deli gibi öpüyor beni ben tedirginim uzak duruyorum o ısrarla öpmek istiyor. aynı gerçek gibiydi ayrılalı 1 sene oldu onu hala çook seviyorum severek ayrıldık. hala unutamadığım içinmi rüyamda acaba.

 2. Erivan dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşımla birlikte arkadaşlarım ile birlikte kaldığım evdeydik. Sonra beni öpmek istedi önce ben hiç istemedim sonra karşılık verdim. Arkadaşlarım da evdeydi ben kendi odamdaydım kapım da açıktı. Onlar benim erkek arkadaşımla öpüştüğümü hiç görmediler onunla dakikalarca uzanıp öpüştük başka hiçbirşey yapmadık

 3. burcu dedi ki:

  rüyamda ayrıldığım sevgilimle öpüştüğümü gördüm
  Bu ne anlama geliyor??

 4. caresizim dedi ki:

  Eski sevgilimle 6 ay önce ayrıldık ama konuşmaya devam ediyorduk. yazın evimizin karşısında kalıyorlar ve mayısın sonlarına doğru buraya gelecek. bu gün sabah namazından sonra bir rüya gördüm .eski sevgilim bulunduğum yere gelmişti. beni gördüğü anda hiç bir şey demeden yaklaştı ve şehvetle öptü sonrada hiç bişey demeden arkasını döndü ve gitti . lütfen biri bi bilen yorumlayabilen bi yardımcı olsun ya bu ne demek

 5. tşhn dedi ki:

  Benim uzun süreli bir ilişkim var ama rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşımla öpüştük, defalarca ama daha sonra hiç görmediğim annesini gördüm, ikisi bahçedeki bankta oturuyorlardı ne demek cevaplarsanız sevinirim. iyi günler

 6. ırmak dedi ki:

  rüyamda hoşlandığım erkeğin beni yanağımdan dudağımın kenarından ve dudağımdan olmak üzere toplam 3 defa öptüğünü gördüm bu arada 15 yaşındayım bu olay okulda koridorda oldu birkaç kız gördü ve de hoşlandığım çocukla aramızda birşey yok aynı sınıftayız anlamı nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*