Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyle Sınıfta Oturmak

Rüyada eski sevgiliyle sınıfta oturmak neye çıkar?

Merhaba, ben nişanlıyım ve rüyamda eski sevgilimi gördüm, onunla rüyada bir sınıfta oturuyoruz, okul arkadaşlarım eski sevgilimin yanında oturuyor. (Aslında arkadaşlarım yaptıkları yüzünden onu hiç sevmezlerdi) ben ise tam karşısında oturuyorum. Ona bakıyorum “bana bakıyor mu” diye, ama bakmıyor, sınıftaki konuşmalara gülüyor.

Eski sevgilimle çok kavga ederek ayrıldık. Nişanlımla 1 buçuk senedir birlikteyim, bunu bilmesine rağmen bana hep “neden benden ayrıldın, bir şans daha ver” deyip durdu. Sizce bu rüyayı görmemin nedeni nedir?

Rüyada eski sevgiliyle sınıfta oturmak yorumu

Değerli arkadaşım, gördüğün rüya yoruma gerek bırakmayacak derecede açık ve net. Geçmişte yaptığın hataları yeniden yapmamak gerektiğini anlatmaktadır. Bu konuda eski sevgili rüya tabiri sayfasında çok daha ayrıntılı bilgi bulabilirsin.

“Rüyada Eski Sevgiliyle Sınıfta Oturmak” için bir yanıt

Eski sevgiliyi özlemek
Merhaba. Benim 4 yıl önce beni çok seven bir sevgilim vardı, hatta benim yüzümden epey kötü dayak yediği bile olmuştu. Dayak yemesine rağmen ne istesem ne desem yapardı, hiç sorgulamazdı. Benimle konuşurken yüzüme bakmaya bile çekinirdi. Ayrıldığımızda bile beni uzaktan korurdu. Onu üzdüğüm için son zamanlarda çok pişmanım, aptallık ettim. Rüyamda onun yine beni bulup numaramı istediğini ve önceki gibi yüzüme bakamayıp utandığını gördüm. Daha öncede bana ulaşmaya çalıştığı bir rüya görmüştüm. Sizce bunun anlamı ne olabilir? O da beni düşünüyor mudur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir