Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Eski Sözlüsünü Görmek

Rüyada eski sözlüsünü görmek ne demek?

Selam, ruyam cok gercekciydi ve uyanmama ragmen halen gercek miydi ruya miydi anlayamadim. İlk basta bir durgun suda yılanla bogusuyordum, insanlar etrafta korkudan ciglik atiyordu. En sonunda yilana ustun geldim ve yilan kacti. Sonra agaclik bir yolda yurumeye basladim su kenarinda birden eski sözlümü gordum, birlikte kosturmaya basladik.

Sonra cocuklugumun gectigi mahallemdeki bir binanin catisindan girip birlikte asagiya dogru inmeye basladik, son merdivenler bana gore cok ufakti o kolay indi, ben biraz zorlandim. Sonra onu elbise değişirken gordum, bana “Sen in asagi ben geliyorum” dedi, binadan cıktım. Yeni yapılan bir elbise dükkanı ve içinde bir terzi vardı, bana yan yan bakıyordu, aynı adamı yılanla boğuşurken de görmüştüm, düşmanca bakıyordu.

Sonra babam seslendi, şu anki dükkanıma yürüdüm, yolda insanlar kenara çekilip yol veriyordu, dükkana girince yine eski sözlümü gördüm. Babamda oradaydı ben telaşlandım babam kızı görecek diye ama sanki o her şeyi biliyordu gibi, birde sözlüm çok açık giyiniyordu ben aşırı derecede kıskanıyordum.

Rüyada eski sözlüyü görmek yorumu

Ali selam. Rüyada yılanla boğuşmak veya yılan ile boğuştuğunu görmek reel yaşamda rakiplerinin sürekli olarak rüyayı gören kimseyi izlediğini ifade eder. Boğuşmadan galip çıkmak rakiplerin o kişiye zarar veremeyeceğine delalet eder. Bakınız rüyada yılan görmek sayfası. Etraftaki insanların sizin yılanla boğuşmanız üzerine çığlık atmaları aslında sizin bazı güçlü duygular tarafından kuşatıldığınızı, hapsedildiğini ifade etmektedir, bu konuyu rüyada çığlık görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada eski sözlüyü görmek sözlenmek rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi içinizde bir endişe yaşadığınızı ya da eski sözlünüz ile aranızda her şeyin daha bitmemiş olduğunu gösterebilir. Rüyanız devamında gelişen olaylar yukarıdaki ihtimallerden endişe seçeneğini daha öne çıkarmakta, bazı konularda derin endişeleriniz olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir