Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sözlüyü Görmek

Rüyada eski sözlüyü görmek ne demek?

Merhaba, ben Gizem, dün gece ürkütücü bir rüya gördüm, yorumlarsanız sevinirim. Annem ablam ve ben lüks bir otele tatil için gidiyoruz. Otelin orada bir karmaşa yaşanıyor, eski sözlüm beni oradan gelip alıyor ve uçmaya başlıyoruz.

Karanlık ürkütücü bir denizin üzerinden uçuyoruz, sonra köy evi gibi bir yere gidiyoruz. Eski sözlüm birden çok çirkin simsiyah bir köpeğe dönüşüyor, bana havlıyor salyalarını akıtıyor, benle o haliyle birlikte olmaya çalışıyor. Kovuyorum “git sen” diyorum, korkuyorum ondan. O gittikten sonra şuan birlikte çalıştığımız patronumu görüyorum, karşımda oturuyor, benden telefonumu istiyor. Telefonu veriyorum, biraz karıştırıyor, telefonumu geri veriyor, bana gülümsüyor. Daha sonra uyandım.

Not: patronum bekar.
Yaşım:22
Medeni halim:bekar
İşim:asistan-sekreter
Ruh halim:yalnız ve çaresiz hissediyorum.

Rüyada eski sözlüyü görmek yorumu

Gizem selam. Rüyada tatil yapmak yaşamının geri kalanını sağlıklı planlayabilmek için bir mola vermek gerektiğini simgelerken tatil yaptığını görmek aynı zamanda sorunlardan ve sorumluluklardan bir süre uzaklaşmanın size iyi geleceğini temsil eder. Bu konuda rüyada tatil görmek sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Rüyada eski sözlüyü görmek genellikle iki konuya işaret eder. Birincisi rüyayı gören kimsenin kendini anlayacak, dinleyecek, sevecek birinin bulmak konusunda içinde bir endişe yaşadığını gösterir. İkincisi ise eski sözlüsü ile arasında her şeyin daha bitmemiş olduğunu anlatır, bakınız rüyada sözlenmek rüya tabiri sayfası.

Rüyanın en ilginç kısmı onunla uçarak denizin üzerinden gidip bir eve gitmenizdir. Rüyada uçtuğunu görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir, kimi yorumcular bunu yolculuğa çıkmak – seyahat habercisi olarak tabir ederler. Ancak siz karanlık bir deniz üzerinden uçuyorsunuz ve eski sözlünüz orada çirkin bir köpeğe dönüşüyor ki bunlar iyi şeyler değil. Bunun açıklaması ise sıkıntılardan kurtulmak için bir şeyler yaparken daha dikkatli olmak, durup dururken yeni sıkıntılarla karşılaşmamaya özen göstermek gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyanın sonu ise iş yaşamı hakkında dikkatli olmanız gereken bir durumu işaret etmektedir çünkü birinin rüyasında patronunu görmesi çalışma yaşamında sıkıntılara işarete eder.

“Rüyada Eski Sözlüyü Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir