Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eskici Görmek

Rüyada eskici görmek neye delalet eder?

Rüyada eskici görmekİyi günler. Rüyamda birisiyle tartışıyorum ve o kişiyi polise şikayet ediyorum, daha sonra ben kardeşim ve tanımadığım eskici iki kişiyle beraber bir depo gibi bir yerde oyalanıyoruz, daha sonra bu kişinin oğlu ve bir kaç kişi daha geliyorlar ve bizi buluyorlar, bir tane karton bardak atıyorlar, ben bardağın içine baktığımda pimi çekilmiş bir el bombası olduğunu görüyorum ve “bomba kaçın” diye bağırıyorum, ben kendimi dışarı atıyorum ve bomba patlıyor, deponun arka tarafına geçtikten sonra merdivenlerden kan süzüldüğünü görüyorum ve ağlayarak uyanıyorum. 24, Erkek, bekar, polis.

Rüyada eskici görmek yorumu

Değerli arkadaşım, rüyada birisiyle tartıştığını görmek rüya sahibinin uyanık hayatında bazı devam eden sıkıntıları olduğunu simgelerken, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiğini belirtir. Rüyada birini polise şikayet ettiğini görmek rüyayı gören insanın etrafında gelişen olayları anlayamadığını, bazı şeylerin nedenini sorguladığını ve bu durumun kişiye üzüntü verdiğini anlatır. İşin ilginç yanı siz bir polissiniz ve rüyanızda bu kişiyi polise şikayet ediyorsunuz ki bu durum yukarıda yazılan açıklamanın sizin hakkınızda daha fazla etkili olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada eskici, eski eşya alan veya eski eşya toplayan birini görmek rüyayı gören kişinin anılarından bir an önce uzaklaşıp günü yaşaması ve geleceğe bakması gerektiğini temsil eder. Rüyada eski eşya satıcısı görmek kişi için yenilenme sembolüdür ve daha önceden kullandığını, size fayda sağlayan bazı şeylerin modasının geçtiğini ve kendine yeni metotla bulacağına işaret eder. Rüyada eskiciye bir şey sattığını görmek önceden kullandığınız ve artık bıraktığınız bazı şeylerin bugün işinize yarayabileceğini, onun için önemli bazı şeyleri muhafaza etmek gerektiğini ifade eder. Rüyada eskiciden bir şey aldığını görmek kendine zararı olacağını bile bile belki de biraz da zorunluluk sebebiyle faydasız işlerle uğraşmaya rivayet edilir. Rüyada eskici olduğunu görmek bilinç ya da ruhsal farkındalığın daha yüksek seviyelerine ulaşacağının bir işaretidir. Başarı ve üstesinden geleceğiniz olayları da işaret ediyor olabilir.

Rüyanın son bölümü ise ülke olarak içinden geçtiğimiz gerilimli günlerin ve yaşanan olayların mesleğiniz dolayısıyla sizde daha derin etkiler yarattığını anlatmakta ve gerçek hayatınızda gerçek dostlarınız olduğunu simgelemektedir. Çünkü el bombası görmek çevrenizde gerçekten güvenebileceğiniz dostlarınız olduğunu ifade eder. Onların yardımları ve desteğiyle hayatta daima sıkıntıları kolay aşacağınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir