Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eskiden Hoşlandığı Kişiyi Görmek

Rüyada eskiden hoşlandığı kişiyi görmek ne demek?

Benim 2 yıl önce hoşlandığım bir çocuk vardı okulda ama 2. yarıyılda bunlar başka şehre taşındı, ama dün gece onu rüyamda gördüm. Benim astım hastalığım var ve güneşin altında çok yürüdüğüm zaman başım dönüyor, nefes alamayıp bayılıyorum, rüyamda da yine aynısı olmuştu ama bayılmadan önce onu gördüm, yanında arkadaşları vardı, bende kendi kendime dönmüş diye düşünürken bayıldım işte.

Uyandığımda yanımda o vardı, beni bir eve getirmişti, ben koltukta yatıyordum ,o hemen yanı başımda arkadaşları da kapının yanında beni izliyorlardı, ben uyanınca koltukta yanıma oturdu bana bakıyordu ama konuşmuyordu, herkes konuşuyordu, suçu birbirinin üzerine atarken biz birbirimize bakıp duruyorduk ama hiç konuşmuyorduk aynı zamanda. Acaba ne anlama geliyor, bana açıklayabilir misiniz? dünden beri kafam sürekli bununla meşgul, lütfen cevaplayın.

Kimden: okyanus
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün umutlu
Anahtar kelimeler: eskiden hoşlandıgım kişiyi rüyada görmek, bayıldığını, hoşlandığın kişiyi

Rüyada eskiden hoşlandığın kişiyi görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, yaşadığınız kimi pişmanlıklar olduğunu simgelemektedir. Bu tür rüyalar kişinin kendini yalnız hissettiği zamanlarda daha sık görülmektedir.

“Rüyada Eskiden Hoşlandığı Kişiyi Görmek” için 4 yanıt

Rüyada eskiden hoşlandığı çocuğu görmek
Eski hoşlandığım çocuğu gördüm, el eleydik, ben ona sarılmıştım, beni öpüyordu, beraber öyle ders dinliyorduk. bu ne anlama gelir?

Ruh halim=sakin ve endişeli
yaş=18
meslek=öğrenci
cinsiyet=kadın
görme zamanı=bu sabah 7-8 civarında
Rüyamda şuan ki okuduğum okulumdaydım,sınıfta tek başıma oturuyordum. Birden bire yanıma geçen sene hoşlandığım hatta reddedildiğim kişi yanıma oturdu,ben şaşkındım,yüzüme bakıp gülümsedi bana çok sıcak davranıyordu. Sonra yine aynı sınıfta küs olduğum bir arkadaşım yanıma gelip oturdu benim eski hoşlandığım kişinin benim yanımda oturmasını istemeyerek. Sonra o kişi beni kendi oturduğu sıraya çağırdı,gittim bu sefer iyice yakınlaştı bana karşı ve dudağımdan öpmeye kalkıştı,ben kalkmaya çalıştım ve o da benim kolumdan tutup kalkmamı engelledi,beni kendine doğru çekti,ben kalkıp gittim ve sınıfta da şuan da okuduğum sınıf arkadaşlarım vardı. Bu rüya ne anlama geliyor acaba,eski hoşlandığım kişi neden beni taciz etmeye kalkıştı?

Rüyamda eski konuştuğum ve aynı zamanda hoşlandığım çocuğu görüyorum ve 2 gün üst üste barışmaya çalışıyoruz rüyamda. Okuldayız bir arkadaşı var bizi barıştırmaya çalışıyor biraz onunla yüz yüze geliyoruz konuşuyoruz rüyamda sonra tekrar eski haline dönüyor bunu açıklar mısınız ?

Rüyada sevdiğim kişinin 2,3 kişi sınıfta koşarken onu aralarına alıyorlar ve kız bayılıyor onu yerde görüyorum baygın sorna kalkıyor ben duvar tarafındaki masadayım ona hic bakmıyorum rüya boyunca görmezden geldim göz göze gelmekten falan yanıma oturdu bana baktı ve kalkıp 1 ön sıraya geçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir