Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Eskiden Sevdiği Kızın Öldüğünü Görmek

Rüyada eskiden sevdiği kızın ölümü neye çıkar?

Geçmişte çok sevdiğim ve kendisine keder verdiğim bir kız vardı, şuan bir başkasıyla nişanlı, Allah mutluluğunu daim etsin. Rüyama gelince rüyamda bu kız ölüyor ve ben çok üzülüyorum sevgim o kadar temizdi ki ve o kadar çok üzülmüştüm ki öldüğüne, selasını ben okumak istiyordum rüyamda ama tam ben okuyacakken minareden o kişiye ait sela okunuyor ve ben buna da çok üzülüyorum, çünkü selasını ben okumak istiyorum. Sela okunmasına rağmen ben ALLAH diyerek hem ağlıyor, hemde üzülüyorum ama ağlamam hüngür hüngür değil sakince içim acıya acıya gözlerimden yaş süzülerek. Sonra tabuta yerleştiriliyor , mezarlıkta ise mezarın içine ben girip kendi ellerimle mezara yerleştiriyorum. Diyorum ki “hayır ben yerleştireceğim mezarına”.

Gömülmesini görmedim, mezara yerleştirdim ve orada uyandım. Lütfen Allah rızası için rüyamı yorumlar mısınız? 25, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada eskiden sevdiği kızın öldüğünü görmek yorumu

Değerli kardeşim, eskiden sevdiğin kızın rüyada öldüğünü görmek tahmin edildiği kadar kötü bir mana taşımamakta,  onun uzun bir ömür süreceğine delalet eder. Rüyada eski sevgilinin öldüğünü görmek eğer içinizde bir kin veya beddua varsa onu terk etmek yönünde bir uyarı da mesajı da verebilir. Unutmayın ki kin cahil insanlara has bir duygudur ve sadece zarar verir. Rüyada sela okunduğunu görmek çok hayırlı bir rüya olup rüyayı gören kişi için hayırlarla dolu ve güzel bir haber almaya, dertlerinden kurtulmaya, üstündeki yükten kurtulup hafiflemeye ve yaşam enerjisinde artışa rivayet edilir. Sela verildiğini görmek aynı zamanda rüya sahibinin kavuşacağı mutluluk ve huzur dolayısıyla yaradana her daim şükredeceğine delalet eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise bir iç muhasebe yaşadıktan sonra huzuru bulacağınıza işaret etmektedir.

“Rüyada Eskiden Sevdiği Kızın Öldüğünü Görmek” için bir yanıt

10 yildir görmediğim eski sevgilimi sık sık rüyamda görüyorum genellikle o beni görmüyor ruyalarimda. Kendisi evlenmiş. Lütfen yorumlar misiniz? Medeni hal: Bekar, Meslek:ogretmen, Ruh hali: sıkıntılı stresli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir