Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eşkıya Görmek

Rüyada eşkıya görmek neye çıkar?

Rüyamda askerdeyim, yanımdaki arkadaşlar da staj yaptığım yerdeki adamlar, ünlü oyuncular falan. Sonra karakolun 1 – 2 km önünde 3 tane eşkıya var, tank bunları vuruyor ama ölmüyorlar, yanıyorlar, böyle yanarak kaçıyorlar. Bir tanesini yanarken vurup öldürüyorum. Bir iki saat sonra 300 tane eşkıya geliyor, karakola baskın yapıyorlar dört bir yandan.

Yağmur gibi mermi yağıyor böyle neyse herkes sığınaklara kaçıyor, ben tek kalıyorum eşkıyalar da içeri giriyorlar, mermilerin arasından çıkıyorum sığınağın dış kapısından giriyorum. Çok saçma ama çok gerçekçiydi ne anlama geldiğini söylerseniz sevinirim? 17 yaşındayım.

Rüyada eşkıya görmek yorumu

Hakan selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında izlediğin ya da okuduğun bir haberin yansımasına benziyor. Lütfen önce çatışma rüya tabiri sayfasını oku.

Rüyada eşkıya görmek sizi destekleyen bir kişinin artık desteklemeyeceğini, desteğini çekeceğini ve bundan sonra bu duruma göre hareket etmek gerektiğini bildirir. Rüyada eşkıya olmak vaya rüyasında eşkıya olduğunu görmek ilkel cinsellik ve anlamsız şehveti temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir