Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Esmer Birini Görmek

Rüyada esmer birini görmek neye delalet eder?

Rüyada esmer birini görmekİyi günler. İki gündür istihareye yatıyorum. Rüyamda tanımadığım benden büyük, genç yaşta sakallı esmer bir erkek gördüm. Üzerinde beyaz bir gömlek vardı. Açık alanda bir bankta karşılıklı oturuyorduk. Adam bana beni sevdiğini beni mutlu edebileceğini söylüyordu. İlk başta bu tavırları hoşuma gitmiyordu lakin sonradan ben de ona dertlerimi anlatıyordum Ve anlaşıyorduk. Ona karşı sonradan bir sıcaklık hissedip omzuna başımı yaslıyordum. Rüyadan uyandığımdaysa da aslında istihareye yattığım konuyla bir alakası olmadığını görünce üzüldüm. Ama beyaz renk zihnimde canlanıp duruyordu ve bu yüzden de huzurluydum. Bu rüya ne anlama gelir? Teşekkürler. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada esmer birini görmek yorumu

Değerli kardeşim, öncelikle istihare sayfasını okumanı tavsiye ediyorum. Görmüş olduğun rüya tam bir masum gençlik rüyası olup hemen hemen her genç kız buna benzer rüya görür, akıllı olanlar bunun bir rüya olduğunu bilir ve kendini eğitimine verir, kendine ve topluma faydalı bir insan olmak için çaba sarf eder. Diğer gruptakiler ise gördükleri bu rüyanın ilahi bir mesaj olduğuna kendini inandırıp evde sabah akşam yerli dizi izleyerek rüyasındaki yakışıklı kişinin bir gün karşısına çıkacağını, pembe panjurlu beyaz badanalı güzel bir evde, zenginlik içinde mutlu bir yaşam süreceğini hayal eder ve avucunu yalar.

Ayrıca senden ve tüm gençlerden istiharede evleneceği erkeği görmek veya istiharede evleneceği kızı görmek gibi boş şeylerle uğraşmayı bırakıp, Allah yolunda hayırlı işlerle uğraşmanızı, Allah’tan her şeyin hayırlısını dilemenizi ve kendiniz, aileniz, ülke ve insanlık için faydalı bir şeyler yapmak için çaba sarf etmesini rica ediyorum.

Bilgi için rüyada esmer birini görmek nedir konusuna cevap yazıyorum. Bu rüya rüyayı gören kişinin gerçek hayatında güvenebileceği gerçek dostlara, iyi arkadaşlara ihtiyaç duyduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir