Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Esnemek

Rüyada esnemek neye delalet eder?

İlk olarak rüyanın içinde rüya gördüğümü söylemeliyim sanırım. Rüyamda uyanıktım sonra uykum geliyor, esniyorum ve uyuyordum. Uyuduktan sonraki rüyamda ise bir boşluktan düştüğümü görüyorum ve gökyüzünde tatlı bir pembelik vardı. Yeryüzünü göremiyordum yani açıkçası bir şey yoktu düşerken sadece tatlı bir pembelik. Sonra annem rüyada uyandırıyordu beni sonrada diğer rüyamdan. Nevin, 25, Bekar, Öğrenci, Ruh halim okyanusta köpek balığı kovalayan hamsi gibi.

Rüyada esnediğini görmek yorumu

Nevin merhaba, rüya içinde görülen rüyalar en değerli grup olup, genellikle bu rüyalar hemen çıkar. Site aramada rüya içinde rüya görmek şeklinde arama yaparak bu konuda bilgilere ulaşabilirsin.

Rüyada esnemek veya esnediğini görmek pek iyi tabir edilmez, rüyayı gören kişi için uygunsuz iş yapmaya ya da harama heves etmeye, günah işlemeye işaret eder. Esneyen birini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında kendisine negatif enerji veren, umutsuzluğa sürükleyen birilerine karşı daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Rüyada gerinmek veya gerindiğini görmek kendinizin bilinçsiz ve bilinmeyen yönleriyle yüzleşmek için hazır olmanızı, içinde bulunduğunuz ağırlıktan kurtulmak için bir şeyler yapmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada boşluktan düştüğünü görmek bir konu hakkında gösterdiğin tüm çabanın boşa gittiğini, bir projenin sona erdiğini veya ilişkinin koptuğunu gösterir. Düşerken gördüğün pembelik ise aslında tüm bu kayıpları yaşarken olaylara hala iyimser bakabilmeyi başardığını temsil etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir