Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Eşofman Giymek

Rüyada eşofman giydiğini görmek ne demek?

Rüyamda kendi sınıfımdaydım, sınıf bayağı aydınlıktı ve üstümde okul üniforması vardı. Öğretmen masasındaki sınıf defteri ile uğraşıyordum. Sonra sınıftan çıktım ve üstümü değiştirip geldim. Üstümde lacivert-bordo veya mavi-bordo (tam hatırlayamıyorum) güzel bir eşofman takımı vardı. 1-2 kişi bana birini (sınıftan birini söylüyorlar belli, ama adını söylemediler) sevip sevmediğimi sordular, ben de “sevmiyorum” dedim. Onlar da “uydurma ya seviyorsun işte” falan dediler.

Şu aralar sevdiğim çocuğa kırgınım, beni yeterince umursamadığını düşünüyorum. Teşekkür ederim. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada eşofman giymek yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüyanın gerçek hayatında sevdiğin kişiyle aranın kırgın olmasının bir yansıması olduğunu düşünüyorum. Ancak aşağıda açıklayacağım rüyadaki diğer unsurların anlamından bir mesaj çıkarmayı deneyebilirsin.

Rüyada okulda olmak rüya sahibinin yeni bilgiler edinip ve bu bilgilerle hayatını yeniden yönlendireceğine işaret eder. Rüyada sınıfta olduğunu görmek aslında bu günlerde bir yaşam dersi alacağını ve bunu hayatın boyunca kendine ilke edinip, faydasını göreceğini temsil etmektedir. Rüyada üzerinde okul üniforması olduğunu görmüş olman ise aslında gerçek hayatta kendini bir gurubun bir üyesi olmak, gruba katılmak isteğini anlatmaktadır. Rüyada eşofman giymek ise sağlıklı yaşam arzusu taşıdığını ifade ederken buna kavuşmak için yapmak gereken şeyler olduğunu ve özellikle egzersiz ihtiyacını temsil eder.

“Rüyada Eşofman Giymek” için 2 yanıt

Eşofman ve kranpon
Mavi bir eşofman takımın içinde mavi kranponlar gördüm. Bunlar neye işaret?

Rüyada eşofman görülmesi sağlıklı yaşam isteği ve egzersiz ihtiyacını simgeler, bakınız eşofman rüya tabiri. Rüyada kranpon görmek durum, yetki ve gücü temsil eder, futbol ayakkabısı aynı zamanda bir duruma uyum sağlayabileceğini vurgular. Bakınız futbol yorumu sayfası. Hem eşofman takımının hem de kranponların renginin mavi olması ise bu işlerin sonun hayırlı olacağını, sonuçta huzur bulacağınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir