Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Esrar Görmek

Rüyada esrar ne demektir?

Merhaba, öncelikle çok önemli bir konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Bende rüyamda 6. kattaki pencereden dışarı bakarken, pencere önündeki gömleğin cebinden esrar almak için çabalıyordum (pencerenin dışından sarkarak) , ancak diğer pencereden uzanmaya çalışıyorum, uğraştım alamadım, sonra yan pencereden çok daha kolay alınacağını gördüm ve diğer pencereden aldım . 3.4 arkadaş oturduk ve esrar sardık ama içmedim. Rüyada esrar görmek ne demektir? açıklar mısınız? yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada esrar görmek neye yorulur

Rüyada pencereden bakmak, pencereden dışarı baktığını görmek, sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Rüyada gömlek görmek, burada gömleğin niteliğine dikkat etmek ve anlamı öyle çıkarmak gereklidir. Herhangi bir özellik yoksa bu rüya yakında bir sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyada esrar görmek sıkıntılarınızı çözmek için anlamsız arayışlar veya sağlık sorununuzu çözmek için geçersiz bir yöntem kullanımı içinde olduğunuzu simgeler. Bu rüyanın daha derin manası sorunlardan kaçmanın çare olmadı, onları doğru şeyler yaparak çözmek gerektiğine tabir edilir. Rüyada kenevir görmek de benzer anlamlar taşır.

Rüyada esrar içmek, esrar içtiğini, esrar kullanmak, esrar kullandığını görmek hukuk sınırları içinde olmayan, kanun dışı herhangi bir etkinlik içinde olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada esrar içen, esrar kullanan birilerini görmek bu rüya gerçek yaşamınızda sizi çok sıkıntıya sokan, stres veren birileri olduğunu ve onlarla ilişkinizi gözden geçirip, rahatsızlığınızı açıkça belirtmeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada esrar almak, esrar aldığını görmek gerçek yaşamınızda önünüzdeki sorunları çözmek için kullandığınız yöntemin işe yaramadığını bilmenize karşılık ısrarla bu hataya devam ettiğini gösterir. Bu rüya yeni metot kullanmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kendir, kenevir görmek üzerini örtmek istediğiniz, başkalarından gizleme istediğiniz bir yönünüz veya bir durum olduğunu temsil eder. Rüyada kendir yetiştirdiğini, kenevir yetiştirdiğini görmek gerçek yaşamınızda hoş olmayan bir durumu güzelmiş gibi sunmaya çalıştığınızı işaret eder.

“Rüyada Esrar Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda cebimden esrar çıkardım, arkadaşıma gösterdim cebime koydum, o da başını eğdi ve kafasını yumruklayarak üzülüyordu ne demek?

Az once uzun bir ruya gordum normal gorduklerime gore. Van kedim var gercek hayatta. Ruyamda bir yerden kaciyordum. Kendi evim degil. Onu da aliyorum beraber kaciyoruz yollarda ciplak ayak kosuyorum o da benimle beraber kosuyor. sanirim kendi evime gitmeye calisiyorum. sonra bir yerlerde esrar icmek istiyorum eskiden cok icerdim artik tamamen biraktim uzun suredir. Esrar icmek istedigim yerde serseri tipli insanlar var, onlar da istiyorlar esrarin kagidi biraz yirtiliyor yama yapmaya calisirken oylemi yapican yamayi olmaz diyorlar veriyorum bende al yap diye sonra birden baska biryere geciyorum kultur seviyesi yuksek gorusmedigim arkadaslarimin oldugu bir yere dernek gibi bir yer bir tabakta azicik azicik 6 tane recel var hepsinin.adi da farkli kitaplar bi kac tanesine kraker baniyorum yiyorum ama doymuyorum. Sonra birisi gelip boyle olmiycak kitaplari okumaliya baslamaliyiz dedi berk diyo berk de eski bi arkadasim. Tesekkur ederim simdi kalktim kitap okuyorum ama ruyanin basinin yorumunu merak ediyorum.
Bu arada kacarken cok mutluydum yalin ayak kosmaktan bi de bi parkta cadir mi kurmustum kurmayi mi dusunmustum kactiktan sonra hatirlamiyorum suan

Merhabalar, dun gece ruyamda kendimi bir tarlada kenevir ekerken gordum. onlari ekip keşlere satiyormusum. Sonra bir eve girdim, ev benimmis ama ben daha once hic gormedigim bir ev, mutfaga gidip menemen pisirdim afiyetle yedim ne anlama geliyor anlatirmisiniz? 44, Erkek, Bekar, Kaptan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir