Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Esrar İçen Birini Görmek

Rüyada esrar içen birisi neye işarettir?

Rüyamda sınıftayım, dışarı çıkıyorum sigara içmeye, geri geldiğimde çok yakın bir arkadaşımın ot (esrar) içip kendini kaybettiğini görüyorum. ( içtiğim zamanlar buna benzer bir şey bende yaşamıştım)

Derse giriyoruz, ders din dersi, hocamız anlatıyor “işte teknoloji çok gelişti, şu böyle oluyor falan” diye, bende arkadaşımı kontrol ediyorum arada, zil çalıyor ben gidiyorum, bunun elini yüzünü yıkıyorum, hafızasını kontrol etmek için “sana hediye verdiğim zamanı hatırlıyor musun” diyorum, yarım yamalak hatırlıyor, ben daha çok telaşlanıyorum, minibüslerle bursa turu yapıyoruz, Kaplıkaya’ya kadar aynı minibüse bir kaç kere biniyoruz, hatta minibüs şoförü genç bir çocuk ama tanımıyorum, sonra Kaplıkaya’da bir yerde minibüs giderken durup dururken minibüsten iniyor arkadaşım, bende peşinden elimde çantasıyla iniyorum, bir öğretmenime benzeyen bir kadının yanına gidiyor, “işte çok kötüyüm” diyor, oda “hava alması için yürütelim” diyor.

O sırada tanıdığım keşlerden birini orada görüyorum, “bence de yürütün, biraz hava alsın” diyor, sonra yunus polis geliyor yanıma, onunla biraz konuşuyoruz, minibüse tekrar biniyoruz.

Arkadaşım minibüsü kullanmaya çalışıyor, hep kazalardan kıl payı kurtarıyoruz, bu sırada minibüs şoförü arkada oturuyor, bir şey yapmıyor, ben geçiyorum direksiyona, minibüse bindiğimiz yere geri getiriyorum minibüsü (hayatımda hiç kullanmadım). Ustaca bir şekilde yerine koyuyorum ama orası bayır aşağı bir yer ve minibüsün el freni çok zor tutuyor, bir kaç kere aşağı kayıyor, minibüsü zar zor durduruyoruz.

Sonra ben arkadaşımı yürüyerek evine bırakıyorum ardından evime geliyorum, kulaklığımla müzik dinlerken hamile olan teyzem geliyor, “arkadaşının babası aradı, büyük bir beyin hasarı varmış, hatta beyin kanaması var çok az” diyor, bende ulaşmaya çalışıyorum telefonumdan arıyorum konturunuz yoktur diyor, annemın telefonundan aramaya çalışıyorum, oda 4 parçaya bölünmüş 1 parçası hala çalışıyor ama ben açamıyorum, hamile olan teyzemde bu arada “sen kimsin ki babası seninle konuşsun” gibisinden bir şeyler söylüyor bana, ben içeride sinirden dolabı yumrukluyorum 2 tane diğerlerinden daha büyük 3 tanede daha küçük delik olduğunu gördüm, annem hamile olan teyzeme “verme telefonunu” diyor tam ben arayacakken uyanıyorum. Yorumladığınız veya Yorumlayacağınız için teşekkür ederim ..

Yaşım:17
Cinsiyetim:erkek
Rüyamda gördüğüm arkadaşımın cinsiyeti: kız
İşim : Öğrenciyim
medeni durum : Bekar ve Çıktığım kimse yok
Ruh halim: Çok büyük olmasa da bir sıkıntı içerisindeyim

Rüyada esrar içen birini görmek neye yorulur?

Merhaba, rüyanızda birden fazla olay, mekan, unsur bulunmakta ancak rüyanın ana teması esrar içen birini görmek olup, asıl olaylar onun hakkında geçmektedir.

Rüyada esrar içen birini görmek, esrar kullanan birilerini görmek bu rüya gerçek yaşamınızda sizi çok sıkıntıya sokan, stres veren birileri olduğunu ve onlarla ilişkinizi gözden geçirip, rahatsızlığınızı açıkça belirtmeniz gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Esrar İçen Birini Görmek” için 5 yanıt

Rüyada esrar içmek
Cok karişik bi rüya gördüm. Eski bir arkadaşimla buluştum beraber esrar cektik, yeni iş yerime girdik, ilk günümdü herkesle tanişip ciktim. Esrarli kafamlada eski sevgilim bana mesaj yazmişti beni cok özlüyormuş buluşalimmi herseyi bulanik görüyordum zaten bende evet buluşalim yazdım. daha sonra bir oglanla sevistim ama öyle normal sevisme degildi üstümüs vardi Yani ciplak değilidi, cok tuhaf bir şey zevk aliyordum rüyam budur, insallah acikliyabilirsiniz.
18, Kadın, Bekar, Öğrenci, sinirli mutsuz kafam bozuk, moralimde

Rüyada esrar içmek, esrar içtiğini görmek hukuk sınırları içinde olmayan, kanun dışı herhangi bir etkinlik içinde olduğunuz anlamına gelir.
Eski sevgiline mesaj gönderdiğin kısım için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını incelemelisin.
Rüyada seviştiğini görmek, etrafınızdaki insanlara dikkat etmelisiniz manası taşır. Güvendiğiniz bir kişinin size tuzak hazırladığına işarettir.

Bir arkadaşım “rüyamda senin ve yakın arkadaşının esrar içtiğini gördüm” dedi ve ikimizinde bir arkadaşı aradı ve saat 20:50 idi gelin biraz gezelim dedi bizde tam çıkacakken dedi işim çıktı ben çıkamayacam evden dedi ben ve arkadaşım bir tur atalım dedik arkamızdan bir araba geldi ve arkamızda durdu biz kaçtık araba peşimizden geldi biz döndük eve gitmek için araba yine arkamızdan geldi ve geri döndü dönerkende şöförler yer değiştirdi bizde eve geldik

Arkadaşının sana rüyada “rüyamda senin ve yakın arkadaşının esrar içtiğini gördüm” demesi, sanki rüya içinde rüya olayını andırmaktadır. Bu tür rüyalar en öneli gurptur ve hemen çıkar. Rüyada bir arkadaşının esrar içtiğini görmek açıklaması esrar rüya tabiri sayfasında anlatılmaktadır. Rüyanın devamında gelişen olaylar geçmişten kalma bazı gizli korkuların bir sebeple açığa çıktığını ve seni rahatsız ettiğini anlatmaktadır.

En yakın arkadaşım rüyasında beni esrar içerken görmüş ve bunu bana söyledi bu benim için ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir