Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eşya Çaldığını Görmek

Rüyada eşya çalmak ne demektir?

Rüyada bir yerden bir eşya çaldım ve onu çalarken 2 kadın beni gördü yani ben öyle sandım kaçmaya başladım yavaş yavaş ama onlarda benim hızımda geliyorlardı ne yapsam da onlardan uzaklaşamıyordum. O eşyayı çaldığım yerden dışarı çıktığımda onlarında tam arkamda olduğunu gördüm, dışarıda da bir arkadaşım bekliyordu, onun yanına gittim yavaş yavaş yürümeye başladık, bu iki kadının beni gördüğünü sandım ve korkmaya başladım.

Az ilerideki daha sonra ben arkadaşa hadi kaçalım dedim, koşmaya başladık, çaldığım şeyleri de geri doğru attım, kadınlar arkamızda olduğu için onlara gitti, daha sonra arkama baktığımda kadınların hiç tepki vermediğini gördüm yani eşyaları çalarken beni görmemişler bende pardon deyip attığım eşyaları geri aldım, kadın bana sana t-shirt falan vereyim mi dedi, tamam dedim gel dedi.

AAA lisesine gidiceğiz dedi, gittik neyse oraya giderken yolda 3 4 arkadaşımı gördüm, onlarda geldi tam liseye vardığımızda kadının bir kızı olduğunu gördüm, kız pek güzel olmasa da güzeldi yinede, benim arkadaşlar direk kızın önüne üşüştü, bende yavaştan gittim oraya doğru, sonra annesi o beni eşya çalarken gördüğünü sandığım kadın a bak bu çocuk filan dedi daha doğrusu beni o kızla tanıştırmaya falan çalıştı sanki beni onla evermek istiyormuş gibi bir durum vardı.

Rüyada eşya çaldığını görmek ne demektir?

Rüyada bir şey çaldığını görmek yaşamınızda bir karmaşalı dönem, bir kaos yaşadığınızı veya yaşayacağınızı ifade eder. Alternatif olarak işleriniz altüst olacak anlamını taşıyabilir.

“Rüyada Eşya Çaldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada oyuncak ayı çalmak
Rüyamda kuzenimle Amerika’ya gitmiştik ben çok heyecanlıydım. Orada girişte bir mağazada İngilizce konuşuyorduk. Bu kısıma gelmeden önce de arkadaşım yada ben oyuncak ayı çalıyorduk ve polisler yakalamak üzereyken zorlu bariyerlerden geçiyorduk. Tamamını hatırlayamadım ama o yurt dışına çıkma olayı benim için çok önemliydi. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Asude selam, rüyada Amerika’ya gitmek kişinin bazı arayışlar içinde olduğunu gösterir, yeni yerler ve kişiler tanımak, yeni deneyimler kazanmak isteğini simgeler aynı zamanda içinde bulunduğu durumdan sıkıldığını, hayatında bir takım yenilikler istediğini işaret eder. Oyuncak ayı çalmanız adı konulmamış, ne olacağı belli olmayan bir ilişki yüzünden hayatınızın alt üst olduğunu veya olacağını temsil etmektedir. Bariyerleri geçmeniz ise tüm bu zorlukları aşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir