Rüyada Eşya Görmek

Rüyada eşya görmek ne demektir?

Rüyamda kendimi bir evde görüyorum. Odalarında bir çok eşya var ve her yer çok karışık. Eski koliler var. Her yer harabe gibi. Yırtık eski bir kolide bir kitap buluyorum. Kitabın üzerinde yazarı olarak bir arkadaşım ve onun dayısının ismi yazıyor. O anda arkadaşım karşımda beliriyor ve benim onu bulmamdan rahatsız olmuş gibi hareketler yapıyor. Ben kitap elimde şaşırmış duruyorum onun eşyalarının orada ne işi var diye. Bunlar neye işarettir? rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada eşya görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada eşya görmek görülen eşyanın cinsi, durumu, rengi, miktarı ile yorumlanır be rüyada görülen eşyanın rüya açıklamasını incelemek gerekir. Rüyada yeni eşya görmek hayatınızda gerçekleşecek güzel gelişmeleri ve bunun sizde uyandıracağı memnuniyeti gösterir. Rüyada eski eşyalar görmek yaşamınızda arzuladığınız kimi şeylere ulaşmak için halletmeniz gereken kimi küçük sorunlar ya da bir takım değiştirmeniz gereken şeyler olduğunu simgeler.

Rüyada dağınık eşya, eşyaları dağınık görmek karışık işlerle uğraşacağınıza yorumlanır. Rüyada eşya toplamak,  tertipli eşyalar veya düzenli eşya görmek karışık işlerin düzelmesine işarettir. Rüyada eşya taşımak yaşamınızda içinde bulunduğunuz arayışı dilediğiniz yönde gerçekleştirmek için sakin olmak ve isabetli karar vermek gerektiğini temsil eder.

Rüyada eşya yerleştirmek veya eşyaların yerini değiştirmek gerçek hayatınızdaki değişim ihtiyacını gösterir, kimi şeyleri değiştirmek ya da yeniden başlamak arzusunu simgeler. Rüyada eşyalarını denk yapmak, denk yaptığını görmek bir yolculuk veya mekan değişikliği planladığınızı ve yakın zamanda bunun gerçekleşeceğini simgeler. Burada anılan eşitlik, aynılık anlamında değil, yük, eşya anlamındadır.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir