Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Eşya Görmek

Rüyada eşya görmek ne demektir?

Rüyamda kendimi bir evde görüyorum. Odalarında bir çok eşya var ve her yer çok karışık. Eski koliler var. Her yer harabe gibi. Yırtık eski bir kolide bir kitap buluyorum. Kitabın üzerinde yazarı olarak bir arkadaşım ve onun dayısının ismi yazıyor. O anda arkadaşım karşımda beliriyor ve benim onu bulmamdan rahatsız olmuş gibi hareketler yapıyor. Ben kitap elimde şaşırmış duruyorum onun eşyalarının orada ne işi var diye. Bunlar neye işarettir? rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada eşya görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada eşya görmek görülen eşyanın cinsi, durumu, rengi, miktarı ile yorumlanır be rüyada görülen eşyanın rüya açıklamasını incelemek gerekir. Rüyada yeni eşya görmek hayatınızda gerçekleşecek güzel gelişmeleri ve bunun sizde uyandıracağı memnuniyeti gösterir. Rüyada eski eşyalar görmek yaşamınızda arzuladığınız kimi şeylere ulaşmak için halletmeniz gereken kimi küçük sorunlar ya da bir takım değiştirmeniz gereken şeyler olduğunu simgeler.

Rüyada dağınık eşya, eşyaları dağınık görmek karışık işlerle uğraşacağınıza yorumlanır. Rüyada eşya toplamak,  tertipli eşyalar veya düzenli eşya görmek karışık işlerin düzelmesine işarettir. Rüyada eşya taşımak yaşamınızda içinde bulunduğunuz arayışı dilediğiniz yönde gerçekleştirmek için sakin olmak ve isabetli karar vermek gerektiğini temsil eder.

Rüyada eşya yerleştirmek veya eşyaların yerini değiştirmek gerçek hayatınızdaki değişim ihtiyacını gösterir, kimi şeyleri değiştirmek ya da yeniden başlamak arzusunu simgeler. Rüyada eşyalarını denk yapmak, denk yaptığını görmek bir yolculuk veya mekan değişikliği planladığınızı ve yakın zamanda bunun gerçekleşeceğini simgeler. Burada anılan eşitlik, aynılık anlamında değil, yük, eşya anlamındadır.

“Rüyada Eşya Görmek” için 7 yanıt

Rüyada eşyalarının yerinin değiştiğini görmek
Rüyamda annem odamdaki eşyaların yerini bana sormadan değiştirmiş. Anneme “niye değiştirdin” diye çok fazla kızıp bağırıyorum. O da hiç oralı olmuyor, sanki ona kızmıyor muşum gibi “temizledim işte fena mı” diyor. Ben ona yerlerini değiştirmesinden ötürü kızdığımı söylüyorum. Odayı kardeşimle beraber kullandığımız için ona dönüyorum “sen niye kızmıyorsun” diye o hiç oralı olmuyor. Rüyada aklımda kalan en önemli cümle odaya girdiğimde “odadaki eşyaların yerini değiştirince 20 sene öncesi gibi olmuş bana o zamanı hatırlattı” diyorum. Bu ne demektir. Teşekkürler.
Ad: rüya
Yas: 22
Cinsiyet : kız
Medeni durum: bekar
Meslek: öģrenci

Gördüğünü rüya hayatınızda hatalı bir şeyler yaptığınızı veya doğruluktan sapıp yanlış yola gittiğinizi temsil ederken size yardımcı olmak isteyen kişilere kulak asmama huyunuz olduğunu ve bunu size zarar verebileceğini temsil etmektedir.

Merhaba ruyamda annem evimin esyalarinin yerleri degistirmis, cift kisilik karyolami tek kisilik yapmis, bende anneme kiziyorum esimle nasil yaticaz burada diye, ayrıca esyalar eski esya, bu arada bende esim gelicek diye susleniyorum, ne demektir bu yorumlarsaniz cok sevinirim

Rüyamda bir tutuyorum sonra köye gidiyorum 6 ay gelmiyorum sonra evi arıyorum ama bulamıyorum. Bu gün evi buldum yaşlı bir teyze oda ben uzun zamandır gelmediğim için eşyaları satmış ya da birine vermiş, salonun ortasına da oğlunun arabasını koymuş. Rüyayı gören eşim kadın yani koç Burcu ve niteliklerine sahip bir insan. 30, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Baran merhaba,
Mesajını düzenledim ancak hala tam anlaşılır hale gelmedi. “Rüyamda bir tutuyorum sonra köye gidiyorum” burayı düzenleyemedim. Neyi tutuyorsun? Bu mesajı cevaplayarak açıklarsan yorum yapabilirim.

Eşinizin rüyası onun gerçek hayatta içinde bulunduğu ortamdan sıkıldığını, kendini adeta boğulmuş hissettiğini ve içinde bulunduğu büyü kafa karışıklığı yüzünden ne yapacağına karar veremediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir