Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eşya Toplamak

Rüyada eşya toplamak neye işarettir?

31 yaşındayım, boşanmak üzereyim, çalışmıyorum, çocuklarımdan ayrıyım. Rüyamda bir yolculuğa çıkacağım, eşyalarımı topluyorum, kızımın küçük eşyalarını buluyorum ve onları da alıyorum ihtiyacı olan bir arkadaşıma veririm diye. O sırada babam yemek hazırlıyor “ben yaparım” deyip yetişemeyince kızımın küçük eşyalarını vereceğim arkadaşımdan yapmasını istiyorum ve pilav ile patates yemeği yapıyor, sofrayı hazırlıyor.

Ardından dede ile babaanne geliyor, yemek yiyecek ama “yedik” diyorlar, ellerini öpüyorum ve yola çıkacakken dedem bana para veriyor “kızım akşama gel” diyor, bende “biraz uzun sürecek”deyip yola çıkıyorum, yemek yapan arkadaşımla minibüse binecektim ama o beni beklememiş, bende başka bir arkadaşımla binip valizlerle yolculuk yapıyorum, durakta inip uzun yol otobüsüne bineceğim. Durağa yaklaşırken uyandım.

Rüyada eşya topladığını görmek tabiri

Rüyada yol hazırlığı yapmak kişinin hayırlı bir işe niyetlenmesine işaret eder, rüya sahibinin kendine ve sevdiklerine faydası dokunacak, onların yaşam kalitesini ve mutluluklarını artıracak güzel işlere niyetlenmesine ve bunları gerçekleştirmesine rivayet eder. Rüyada eşya topladığını görmek rüyayı gören kişinin reel hayatta işlerinin bazı nedenlerle yolunda gitmediğini gösterir ancak göstereceği çaba ile bu karışık işlerin düzelmesine işaret eder. Sonuç olarak yola çıkmaya niyet ve eşyalarını toplamanız yaşamınızı yoluna sokacak, sevdikleriniz için hayırlı bazı şeylere adım attığınızı / atacağınızı göstermektedir.

Rüyada pilav görmek rüyayı gören kişi hakkında oldukça sevindirici bir anlam taşır ve o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır. Patates yemeği görmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Arkadaşının patates yemeği pişirmesi ise sizin gerçek hayatında namus ve ahlak kavramlarına önem veren ve arkadaşlık ya da eş seçiminde ilk önce bu değerlere bakan ve ondan sonra arkadaşlık kuran biri olduğunuza delalet etmektedir. Bundan sonrası için sağlıklı açıklama yapamıyorum, rüyadaki olaylar sizin bir hayal kırıklığına uğradığınızı, sebepsiz yere yalnız bırakıldığınızı ancak her zaman yanınızda iyi dostlarınızın bulunduğuna işaret olabilir.

“Rüyada Eşya Toplamak” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir