Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eşyaların Yerini Değiştirmek

Rüyada eşyaların yerini değiştirmek ne demektir?

Merhaba, rüyada yatak odama giriyorum, eşim eşyaların yerini değiştirmiş ne anlama geliyor acaba şimdiden teşekkürler.

Rüyada eşyaların yerini değiştirmek yorumu

Rüyada yatak odası görmek özel yaşamınızı gizli tutmak istediğinizi ifade eder. Alternatif olarak hayatın iç doğası ve samimi ilişkilerin göstergesidir.

Gördüğünüz rüya değiştirme işlemi özel yaşamınızı gizli tutmak istediğinizi ancak eşinizin bunu değiştirmek düşüncesinde olduğunu simgelemektedir. Konunun daha açık ayrıntısı şöyle olabilir. Özel yaşamınızda kimi sorunlar olabilir. Bunları bir arkadaşla, bir doktorla, bir psikologla veya eşinizle konuşmanız gerekebilir ve bazen gereklidir. Rüyanız sizin bu konuda katı tavırla bu konuları kimseyle görüşmek istemediğinizi, eşinizin ise tersini düşündüğünü simgeleyebilir.

“Rüyada Eşyaların Yerini Değiştirmek” için 2 yanıt

merhaba
rüyada bütün ailem evimde ve ben uyuyorum ama uyandığımda abim evimin salonundaki eşyaların yerini değiştirmiş olarak görüyorum.neden yaptığını sorduğumda böyle daha iyi oldu diyor ve ben beğenmediğimi söylüyorum, sonra ailemle birlikte hep beraber salonumun dekorunu değiştiriyoruz.
bu nedemek oluyor..

Rüyam da annem salonda ki eşyaların yerlerini değiştirmiş. Birarada olan farklı iki koltuk takımını ayrı ayrı köşelerde kullanıp bir odanın içinde iki ayrı oturma yeri yapmış. Bu takımlardan biri siyah deri koltuk takımı, diğeri ahşap eski model takımlardı. Pek beğenmedim. Bir de böyle deneyelim dedim ama içerde bir düzen oluşmasına karşın sıkıcı bi hava oluşmuştu. Ev gerçekte ki evimiz deildi. Yerler falan eski moda muşamba görünüyordu. Yorumlar misiniz lütfen. Tşkler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir