Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Eşyalı Ev Görmek

Rüyada eşyalı ev görmek neye alamettir?

Ben evliyim, 22 yaşındayım. Rüyamda büyük ve çok güzel eşyalarla döşenmiş, geniş bir  ev gördüm. O evin merdivenlerinden yukarı çıktığımı gördüm. Rüyalarımda hep güzel evlerin merdivenlerinden yukarı çıktığımı görüyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada eşyalı ev görmek tabiri

Nermin selam, gördüğün rüya hakkında kendin de büyük ihtimalle bunun çok hayırlara işaret ettiğini fark etmişsindir. Rüyada merdiven çıkmak önündeki engelleri birer birer aşmaya işaret ederken, rüyada büyük ev görmek büyümeye, gelişmeye, feraha işaret eder.

Rüyada eşyalı ev görmek ise yaşamınızda güzel bir denge kurduğunuzu, iç huzura kavuştuğunuzu simgelerken sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bildiğinizi işaret eder. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Eşyalı Ev Görmek” için 2 yanıt

iyi geceler. ben üniversite öğrencisiyim bugun memleketime geldim biraz dınlenmek için uyudum.Rüyamda hiç tanımadıgım bır evde annemın odasına gırdım esyalar mobilyalar yeni beyaz fakat her yer cok pıstı. annem ve ben cok titizizdir ev temızlıgı konusunda. rüyamda kendı kendıme annem cok yaşlanmış bu evın halı ne dıyorum aksamdı heryer cok karanlıktı evın ısıgıda yanmıyordu ve tanımadıgım ınsanlar vardı salonda sankı bana zarar verıceklermıs gibi hissediyordum. yardımcı olursanız sevinirim .

Rüyamda başı kapalı iki bayan beni bir apartmana götürüyordu ve kapıdan içeri bakıp girdiğimde dayalı döşeli görüyordum ve bana artık burası senin sen oturacaksın dediler çok beğendiğim için yorum yapamamıştım anlamı nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir