Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Eşyasız Ev Görmek

Rüyada eşyasız ev görmek neye işarettir?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Rüyamda ilk önce araba kullanıyordum, sonra bir emniyet müdürlüğünün orada hız yaparken durduruldum ve arabadan indik ama indikten sonra girdiğimiz yer bir eski ev gibiydi, evde eşya yoktu, içeride bir polis ve karısı vardı, kadın duşa girdi, eşimi de onunla duşta gördüm, çıkmasını istedim ama çıkmadı, sonra biz adamla yani polisle muhabbet ediyorduk, sizce bu rüyamın yorumu nedir?

Rüyada eşyasız ev görmek yorumu

Rüyanızda hızlı araba kullandığını görmeniz iç dünyanızda halletmeniz gereken bazı sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı ifade ederken polisin sizi çevirmesi, rüyada trafik polisi çevirmesi, trafik kontrolü görmek yaptığınız bazı davranışlarınız nedeniyle çevrenize yanlış izlenimler verdiğinizi işaret eder. Girdiğiniz eski ev bir uyarı anlamı taşımaktadır çünkü rüyada eski ev görmek, gerçek yaşamınızda bir tehlike işaretidir ve sizin uyanık hayatta bazı tuzaklarla karşılaşma ihtimaliniz olduğunu simgeler.

Rüyada eşyasız ev görmek, boş ev, yaşamınızda güzel bir denge kuramadığınızı, iç huzura sahip olmadığınızı, kimi endişeler taşıdığınızı simgeler. Bakınız rüyada ev görmek sayfası.

“Rüyada Eşyasız Ev Görmek” için bir yanıt

Ruyamda 2 arkadasimla birlikte farkli bir sehre kaciriliyorduk, bizi kaciran adam 35 40 yaslarinda yasini gostermeyen yakisikli biriydi. Uyusturucu ve kadin saticisiydi, evdeki herkesin gozleri mosmor bagimlilardi ve adamla birlikte olmak zorundalardi. Biz bir ara kactik ve tekrar bizi buldu, telefonlarimizi aldi, geri eve goturdu. Sonra ne oldu bilmiyorum, arkadaslarim ortadan kayboldu ve ben o adamla yuzuk taktim, hem alyans hem tektas. Cok mutluyduk bir anda asik olmustum sanki ve adam daha sonrasinda cok iyi biri oldu. Sizce bu ne demektir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir