Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek neye delalet eder?

Rüyada et görmekHocam merhaba. Rüyamda yemek üzere kasaptan alınmış doğranmamış, iri, sanırım but olarak, kırmızı etler, çiğ et gördüm, muhtemelen dana veya kuzu eti olabilir. Bunları ben buzdolabının derin dondurucusuna yerleştiriyorum. Bir kısmını yerleştirdim bir kısmını yerleştirmekteyim. Normalden çok fazla et görüyorum. Birde annemlerin kestikleri kurban eti var (o gerçekte de var şu an dolapta) onuda görüyorum, en son onu koyuyorum , pembeleşmiş, tombullaşmış olarak tek parça halinde. Etlerin hepsi tombul ve yuvarlak hatlı, epeyce güzel görünüyorlar.

Hocam neye çıkar yorumlamanızı rica eder şimdiden teşekkür ederim. ( bu arada ben geçen günlerde porselen tabak kırmakla ilgili de yazmıştım. belki hatırlarsınız.) Kimden: mimarsinan, Cinsiyetiniz:Kadın, Yaşınız:32, Medeni Durumunuz:Evli

Rüyada et görmek yorumu

Merhaba. Et rüyaları makbul rüyalar değildir, genellikle sıkıntı, hastalık, sorun işaret ederler. Ancak rüyanızdaki unsurlar hep pozitif olduğu için rüyanızın işaret ettiği sıkıntının çok kolay ve çabucak atlatılacağı söylenebilir.

İlave bilgiler:

Rüyada et görülmesi sanılanın aksine et rüyaları hiçte iyi sayılmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Hastalık, dert, sıkıntı, üzüntü olarak alınır. Kasaptan et almak, et aldığını görmek, Rüyasında bir kasaptan et alan kimse hastalanır. Et kokmuş ise durum daha da kötü sayılır. Rüyada et yemek , et yediğini görmek iyiye yorumlanmaz. Et yemekleri daima haram kazanılan parayı tasvir eder. Özellikle çiğ et kötüye yorumlanır. Rüyada et kestiğini görmek hakkında açıklamayı kesmek rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir kasapta asılı duran etler çevreyi de ilgilendiren bir sorun olduğunu, insan eti; dedikodu, rüyada kasaptan et almak; sağlık sorunları yaşamak anlamına gelir. Koyun eti görmek hasta olmak ve kimi kötü olaylar yaşamak delaletidir. Kuzu eti de benzer mana taşır. Kuş eti yemek amaçların gerçekleşmesi yolunda adım atmaya işarettir. Kokmuş et kötü olayların habercisidir.

Rüyada et pişirmek veya bir et yemeği yaptığını görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında takip edildiği, kandırılmaya çalışıldığı veya düşmanlarının saldırısına maruz kalacağı korkularının yükseleceği bir zaman dönemine girdiğini ancak bu yersiz korku ve kaygılardan kurtulmanın yolunu bulması gerektiğine rivayet edilir.  Et yemekleri yemek doğru yollardan para kazanmamak, helal olmayan para olarak yorumlanır. Rüyada döş eti görmek hapsediliyor duygularını, sıkılmayı ifade eder ve kimi tutum ve kararlarınızda çok katı olduğunuzu gösterir.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir