Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Et Kesmek

Rüyada Et Kestiğini görmek Ne Demek?

Kolay gelsin. Rüyamda elimde büyük bir bıçak vardı ve kemiksiz et kesmeye çalışıyordum, bıçağım çok keskin değildi, yanımda tanımadığım bir bayan bana yeni bir bıçak biletip verdi, onunla kesmeye devam ettim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada Et Kesmek Tabiri

Havva merhaba, rüyada gördüğün elindeki büyük bıçak aslında gerçek hayatta sana büyük bir öfke veren bir durumla karşı karşıya olduğunu simgelemektedir. Rüyada et kesmek rüya sahibi insanın şu anda reel hayatta yaşamakta olduğu bir sıkıntıyı, hastalığı ya da sorunu ancak küçük parçalara bölerek çözebileceğini ifade eder. Ancak anladığım kadarıyla bıçağın kör olması yüzünde kesmekte zorlanıyorsunuz, yani et iyi kesilmiyor.

Bıçağın keskin olmaması yani kör bıçak geçmişte maddi bakımdan rahat olmadığınızı göstermekte hemen durumunuzu gözden geçirip, güçlü ve zayıf taraflarınızı, hedeflerinizi kontrol edip yaşamınızı daha başarılı hale getirmek için çaba sarf etmek gerektiğini anlatır.

Tanımadığın bayanın bıçağı biletmesi aslında senin iç dünyanda bir değişimin işareti olup, yaşamakta olduğun güvensizlik duygusundan sıyrılacağını, buna bir dostunun yardım edeceğini anlatmaktadır. Keskin bıçak görmek ve keskin bıçak kullanmak ise gerçek yaşamda bazı sorunların çözümü veya durumlar karşısında disiplin, hassas ve dikkatli planlama ile yaklaşmak gerektiğini önerir. Kararlarınızda acele etmemelisiniz anlamı taşır. Bu konuda bıçak rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Et Kesmek” için bir yanıt

Merhabalar, rüyamda birinin evinde masada yığılı el büyüklüğünde kırmızı çiğ eti 5 6 kişi ile kuşbaşı doğruyoruz.Kişilerden biri annem. Bir tanıdığın özel bir günüymüş yardım ediyormuşuz. Düğün mü nişan mı öyle bir şey. Yorumlarsaniz sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir