Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Et Sote Görmek

Rüyada et sote görmek neye çıkar?

Dini bayramlardan birinin ilk günü annem ve ablamlar var. (Annem yaşamıyor) Annemle çarşıya çıkıyoruz, şarküteri gibi bir yerde çalışan bir kadına ihtiyacını soruyoruz, O da bize üç tane malzeme söylüyor. Sadece biri aklımda “tavuk”. Tamam diyoruz istediklerini almak için dışarı çıkıyoruz. Annemle karşıdan karşıya geçeceğiz ama o kadar çok araba ve insan var ki. Anneme “Anne biraz ileriden daha rahat geçeriz, gel oraya yürüyelim” diyorum. Yürüyoruz ve bir anda boş bir alana geliyoruz ve rahatça karşıya geçiyoruz. Malzemeleri alıp kadına gidiyoruz ve veriyoruz. Kadın boynuma sarılıp teşekkürler ediyor. Ben de “Ne demek her zaman yardımcı oluruz” diyorum. Kadının başında beyaz bir yemeni var.

Sonra annemle eve geliyoruz ve kadına malzemeyi eksik verdiğimizi tavuğu almadığımızı fark ediyoruz. Ben “Hadi Anne tavuğu da alıp verelim” diyorum. Annem çıkmadan önce kendine insülin yapıyor ben de “Anne insülün yaptın bir şeyler ye öyle çıkalım” diyorum. Mutfağa gidiyoruz, tencerede çok güzel görünümlü içinde maydanoz falan olan bir et sote yemeği var. Annem ondan alıp yemeye başlıyor, ben de “Ayyy kadına vereceğimiz yemekten yiyor annem, neyse yesin afiyet olsun” diyorum içimden orada uyandım. Yaş 43, Evli, Ev Kadını, Sıkıntılı.

Rüyada et sote görmek yorumu

Değerli okurum, rüyada bir dini bayramda olduğunu görmek hane içinde bolluğa veya kaybolan bir şeyin geri gelmesine yorumlanır. Rüyada birine yardım ettiğini görmek insanın iş hayatındaki sorunlarının bitmesine, başarı ve yükselmeye, hayatının daha güzel geçmesine işaret eder. Rüyada tavuk almak rüya sahibi kişinin şu anda bir sebeple öz güven sorunu yaşadığına ve bu sorunu çözmek için çaba sarf ettiğine delalet eder. Sizin tavuk almayı unutmuş olmanız öz güven sorununu aşmak için bir şeyleri eksik yaptığınızı göstermektedir. Sizin şu anda diabet olup olmadığınız belli değil bu yüzden insülin görmenin anlamı farklıdır ve bu konuda bilgiyi insülin sayfasında okuyabilirsiniz.

Rüyada et yemek veya et yemekleri görmek iyiye yorumlanmaz ve özellikle et yemek çok kötüdür, insanı harama karşı dikkatli olmaya çağırır. Et sote de bir et yemeği olduğu için sizi haram bir şeyden uzak durmanız konusunda ikaz edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir