Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Et Suyu Görmek

Rüyada et suyu içmek neye delalet eder?

Rüyada et suyu görmekSelam. Dün gece çok değişik bir rüya gördüm, görüntüler ve sesler çok net ve berrak idi. Rüyamda önce çalıştığım iş yerinde çıkış saatinde birden saçmaladığımı gördüm, herkes dışarıda serviste beni beklerken ben elimdeki sigarayı içerken içeride saçlarımı taramakla meşguldüm. Daha sonra patronumun geldiğini gördüm ve heyecanla dışarı çıktım, patronum kapıyı kilitledikten sonra sigaramı içeride yanar vaziyette unuttuğumu fark ettim ve patrona söyledim.

Önce beni sanırım yanlış anladı, sigara istediğimi sandı ve “bende de yok” dedi ancak durumu tam izah edince şaşırdı, bir süre bekledi ve sigarayı umursamadan diğer çalışanlarla birlikte servise binip gittiler. Halbuki patron hiç servise binmez kendi arabasıyla gelip giderdi. Ben yakın olduğu için evime yürüyerek gittim. (aslında gerçekte de servis yok, herkes kendi ulaşımını sağlar). Eve yürürken hakkımda neler konuştuklarını duydum. Bir çalışan benimle ilgili olarak “bu kızı nereden buldunuz” diyordu. Halbuki kaç zamandan beri beraber çalışıyoruz. Sonra patronumun benim için “yakında onu göndereceğiz, en yakın sürede” dediğini duydum.

Sonra rüya yer değiştirdi, ilk önce gecekonduya benzeyen bir lokantada yemeğe gidiyorum. Lokanta bahçeli idi ve ilerlerken sağ tarafta bir kaç masada yemek yiyen müşteriler vardı. Lokantanın iç bölümünü görmedim, dışarı kısımda kurulan bir tezgahta kazanlar ve yemekler. Oradan yemek almaya gittim ve et suyu çorbası içmek istediğimi söyledim. Bir tas et suyu aldım çok beğendim, bir tas daha içtim, arkasından bir tas daha. Lokantadaki tüm müşterilerin aynı anda bana baktıklarında utandım, yüzüm kıpkırmızı oldu, neden böyle yaptım bilmiyorum ama ne olduğunu anlayamadan uyandım, saat 03 civarı idi, biraz düşündüm fakat yine uyuyakalmışım.

Rüyada et suyu görmek yorumu

Saadet merhaba, gördüğün rüyanın ilk bölümü iş hayatın, iş yerin hakkında bazı sıkıntılara işaret etmekte patronun yada çalışma arkadaşları ile bazı sorunlar yaşadığını temsil etmekte, bu yüzden işini kaybetme endişesi yaşadığını göstermektedir.

İkinci bölümde ana tema et suyu içmendir, çünkü gerçek yaşamda alışılmadık ölçüde et suyu içiyorsun. Rüyada et suyu içmek rüyayı gören kişi için samimiyet ve sıcak ilişkiler özlem duyduğunu simgeler. Et suyu pişirmek güçlü ve kalıcı dostlarınız olduğunu eğer maddi yardıma ihtiyacınız olursa bu dostlarınızın size yardım edeceklerini gösterir. Et suyu kullanmak veya et suyuyla yemek pişirmek çevrenizdeki insanların kaderlerini olumlu yönde etkilediğinizi, etkileyeceğinizi simgeler.

“Rüyada Et Suyu Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir