Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Etek Görmek

Rüyada etek görmek neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda kuzenle tuhafiyeye gitmek istiyorduk, kapısına geldiğimizde vazgeçtik, çarşıya çıkarız dedik. Ben sonra ondan ayrılıp eve doğru gelirken komşunun çocuğunu camda beni gözlerken görüyorum. Benim üstümde de siyah uzun etek, yukarı doğru çekmişim. Evimizin kapısından girerken kendimi görüyorum, sanki arkada gözüm varmış gibi, tam sokak kapımızı girip arkadan kapatıyordum ki nur yüzlü bir amca kapıdan girmek istiyordu, kapının da kopçası kopuyordu, girmesin diye çabalıyordum, bana bir şiir gibi bir şey okudu “bu dünya hayatını önemseme” diye. Korkarak uyandım, sağ olun.

İsim / Takma isim : bengisu
Cinsiyetiniz : kız
Yaşınız : 22
Medeni durumunuz : flört
Şu anki ruh haliniz : korkulu
Rüyanızın konusu : rüyada siyah etek giymek
Anahtar kelimeler : dede,kapı,kaçmak

Rüyada etek giymek nasıl yorumlanır?

Bengisu merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında büyük kararsızlıklar yaşadığını simgelemektedir.

Rüyada etek görmek veya etek giymek kısa bir yol olarak yorumlanır. Güzel etek görmek ise bu yol o kadar kısmetlidir manası taşır. Siyah etek, karşılıklı saygının ağır bastığı bir ilişki ya da evliliğe delalettir.

Rüyada etek görmek hakkında bilgiler

Rüyada etek gören erkek, hayırlı bir izdivaca konar. Kısa etek, rüyada mini etek görmek, izdivacın aceleye geleceğine ya da evliliğinde sorunlar yaşayacağına delalet eder. Uzun etek evliliğin uzun müddet sallantıda kalacağına delil sayılır.

Yeşil etek sonu huzurlu bir seyahat ifade eder. Mavi etek, manevi zenginlik gösterir. Sarı etek, sıkıntılı bir yolu işaret eder. Siyah etek, karşılıklı saygının ağır bastığı bir ilişki ya da evliliğe delalettir. Beyaz etek, sıkıntıların bittiği, yaşamınızda seçeneklerin ortaya çıktığının simgesidir. Gri etek, belirsizlik gösterir, bir yola çıkıp çıkmama konusunda kararsız kaldığınızı ifade eder. Kırmızı etek, heyecanlı bir yolculuk ifade eder. Boz etek, içinizdeki negatif enerji atmanıza yarayacak bir tatile gereksinim duyduğunuzu simgeler. Karışık renkli etek, alacalı etek, gerçek yaşamınızda atacağınız adımlara dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Buruşuk etek, etek buruşuk görülürse bu izdivaçta bir bulanıklık var demektir. Ütüsüz etek görenler iyice incelemeden evlenmemelidir şeklinde yorumlanır. Yırtık etek, ön veya arka tarafından yırtık görülen etekler izdivaçta ferahlığı müjdeler.

“Rüyada Etek Görmek” için 4 yanıt

Sezin selam,
Annenizin rüyası, sizin kısa ve hayırlı, bereketli bir yolculuk yapacağınızı, evlenmeyi düşünüyorsanız bunun biraz öteleneceğini simgelemektedir.

Merhabalar ben rüyamda annemle bir kıyafet mağazasındaydım.Annem bana bir etek beğeniyor uZun kırmızı ve puantiyeli bir etek. Anlamı nedir? Teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir