Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Etiket Görmek

Rüyada etiket neye delalet eder?

Rüyamda lüks bir mağazadan seri sonu siyah bir kazak alıyorum. Fiyatı 279 liradan 29 liraya inmiş ve çok mutlu oluyorum. Ertesi gün işe giderken bu kazağı giyiyorum, iş yerindeki kızlar çok beğeniyorlar, nereden aldığımı sorduklarında mağazanın adını söylüyorum, “seri sonunda bir tane kalmıştı, onu da ben kaptım” diyorum.

Bu sırada çaycımız çocuk çay servisi yapıyor, ben kazağın etiketini çıkarmamışım, çaycı çocukta etiketi görmüş ( indirimsiz fiyatı) ve “abla hem maaşlarınızın az olduğundan, geçinemediğinizden konuşursunuz hem de 279 liralık kazak alırsınız, bu nasıl iş” dediğinde kaynar sular başımdan döküldü, etiketi çıkarmadığımı anladım ve çok utandım, çocuğa bunu indirimden 29 liraya aldığımı anlattım. Teşekkür ederim. 29, kadın, bekar, çalışıyor.

Rüyada etiket görmek yorumu

Merve selam, gördüğün rüya o kadar değerli ki yorumu okuyunca sende anlayacaksın. Önce unsurların anlamlarına bakalım; Rüyada kazak almak senin bir huzursuzluk yaşadığını ve bunu aşmak için çabaladığını gösterirken o kazağı giymiş olman ise büyük ihtimalle bu huzursuzluk yüzünden bazı şeylere karşı gelme eğilimi içinde olduğunu anlatmaktadır. Bu kazağı seri sonundan alman ise hayatında tamamlanmamış bir şey olduğunu anlatmaktadır. Rüyada etiket görmek kişinin dış görünüşü ve sosyal ilişkileri hakkında bilgi verir, çevresi tarafından bazı davranışları nedeniyle doğru olmamasına karşılık gösterişe önem veren biri olarak algılandığını anlatır. Rüyada etiketleme, etiket yapıştırma, etiket basmak düzen için organizasyon ihtiyacını temsil eder. Rüyada etiket okumak, etiket kontrol etmek konuyu tam bilmeden kimi özel konularda fikir yürüttüğünüzü veya sizin dikkatsizlik ve ihmaliniz yüzünden başkalarının zor durumda kaldığını simgeler. Bir şeylerin yanlış etiketlendiğini görmek yanlış bir yol aramakta olduğunuzu gösterir. Bir başka bakış açısıyla deneyin anlamını taşır. Rüyada eksik etiket görmek yaşamınızda kayıp duygusu olduğunu gösterir.

Benim dikkatimi çeken bir başka husus ise kazağın fiyatının 29 lira olmasıdır ki senin yaşında şu anda 29. Bu bir anlam taşıyabilir. Rüyada yirmi dokuz görmek sayfasında

Rüyada 29, yirmi dokuz sayısı görmek saldırganlık, ezici engeller ve rekabet gösterir, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında kendini bir tehdit altında hissettiğini gösterir.

yazmaktadır, lütfen bunu düşünün, böyle bir durum varsa bunu çözmeniz gerektiğini de hatırlatabilir.

“Rüyada Etiket Görmek” için bir yanıt

Merhaba rüyam da 2 arkadaşım var ve daha tanımıyorum araların da biri ünlü biri ama gerçekte bi yere gidiyoruz oturuyoruz adam var konuşuyoruz üstünde gömlek var üstünde de etiket var kıyafet etiketi ve arkadaşımın adı yazıyor bana diyorki örneğin adı ayşe, ayşe nin adı yazıyor ayşe kesmiş diyor anlayamadım ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir