Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Etkinlik Görmek

Rüyada etkinliğe katılmak ne demek?

Selamün aleyküm. Rüyamda lise öğretmenim ve ilkokul arkadaşlarımla bir etkinlikte idim, sonra öğretmenim gelip “hadi arkadaşlar yemek hazır” diye çağırıyor, bende kapalıyım başım bozulmuş onu yapıyorum “tamam hocam düzelttim gelirim” diyorum, hocam kızıp diğer arkadaşlarla gidiyor, benimde işim bitiyor gideceğim ama bir anda kendimi evimin önünde buluyorum. Komşumuz köyden gelmiş, camına kırmızı siyah yeşil abiye kıyafetlerini yıkayıp asmış onları, bakıyorum sonra kadın pencereden bana sesleniyor bakıyorum daha konuşmaya kalmadan sokağın aşağısında camiden askeriyeye doğru cenaze arabaları var, gökyüzü çok tatlı mavi lacivert karışımı şaşırıyorum. Sonra diğer komşu sesleniyor ona bakayım derken karşımdaki sokağın sonunda denizde parça parça ateşler var, alevler dalgalanıyor, arkadaşım şaşkın bende ona “bizim hoca arkadaşlarla orada ateş yakmışlar” derken denizin içinden öfkeli filler koşarak bana doğru geliyorlar, anneme bağırıyorum “kapıyı aç” diye, annem içeri geçiyor, babaanneme sesleniyorum “kapıyı aç” diye sanki beni duymuyor, komşumuza babaannemin camından bakıyor ona diyorum “kapıyı aç” diye, kapı açılmıyor “yalvarırım kapıyı aç, geliyorlar az kaldı” diye, kadında “otomatiğe basıyorum” diyor, bende kapı açılmıyor yine bas hoca demişti “gökyüzü kızarınca denizden filler çıkarsa kıyamet kopacakmış” diyorum, kapıyı sallıyorum itekliyorum kapı açılıyor, içeri giriyorum bu seferde kapı kapanmıyor, kapıyı kapatıyorum ama yine açılıyor, o sırada telefonum çalıyor sözlüm beni arıyor telefonumda dışarıda bir yerde öyle uyanıyorum. Gerçekten de sözlüm arıyordu. Çok korktum yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. 22 yaşında sözlüyüm çalışmıyorum

Rüyada etkinliğe katıldığını görmek yorumu

Elif merhaba, rüyada bir etkinlik görmek esasında etkinliğin niteliği ile birlikte açıklanır ancak belirli bir konuda değilde genel bir faaliyet görülmesi rüyayı gören kişinin hayatında bir değişimi ya da değişiliği ifade eder. Rüyada bir etkinliğe katılmak rüya sahibinin sıkıntılı bir durumdan veya ortamdan uzaklaşmasına, yeni kişiler ile tanışmasına ya da kendine yeni uğraşlar bulmasına yorulur. Etkinlik güzel geçerse bu durumun sonucunun da güzel olacağına rivayet edilir. Rüyada bir etkinlik düzenlemek kişinin yeni arkadaşlar veya dostlar edinmek istediğini gösterir, güzel vakit geçireceği döneme işaret eder.

Rüyada eski öğretmeni görmek rüyayı gören kişinin bazı tavsiyelere, rehberliğe veya yeni bir bilgiye ihtiyacı olduğuna işaret eder, bakınız rüyada öğretmen görmek sayfası. Rüyada ilkokul arkadaşlarını görmek rüya sahibinin eskiden yaşadığı ve onu olumsuz etkileyen bazı duygulardan kurtulmak istediğini ve değişim ihtiyacını gösterir. Rüyada cenaze arabaları görmek yeni bir aşamaya geçmekte olduğunuzu gösterir. Çevrenizdeki olaylar ve gelişmeler sizi istemediğiniz yönlere sürükleyebilir bu konuda dikkatli olmalısınız mesajı taşır. Rüyada fil görmek insanın sosyal yönüyle ilgili haberler verir. Çünkü filler sosyal tarafı güçlü hayvanlardır. Aile bağları güçlüdür. Bu rüya büyük bir insanla karşılaşacağını işaret eder.

Rüyanız bir bütün olarak ele alınırsa yaşamınızda bir geçiş döneminde olduğunuzu ve bunun kafanızın karışmasına neden olduğunu, hedeflerine zamanında ulaşmamak kaygısı doğurduğunu ve olayları berrak bir zihinle analiz etmek gerektiğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir