Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev almak neye işarettir?

Merhaba, gerçek hayatta ev almak istiyorum. Rüyamda çok beğendiğim bir ev vardı ama fiyatı pahalı olduğu için almıyorum. Sonra ev sahibi beni arıyor ve fiyatta indirim yapıyor ve evi alıyorum.

Ancak eve gittiğim de evin salonunda kocaman bir çukur var ve içinde ikisi büyük, ikisi de yavru olmak üzere 4 tane tavşan bulunuyor, tavşanlardan birisi kaçmaya çalışırken ev sahibi bunu görüyor ve bunlar beni servetim diyor, tavşanı yakalayıp tekrar yerine bırakıyor. Tavşanların renklerini hatırlamıyorum ama siyah değil onu biliyorum. Sizce bu rüya ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim. Sibel

Rüyada ev almak nasıl yorumlanır

rüyada ev almakSibel merhaba,

Rüyada ev almak, ev aldığını görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ancak sanıldığı gibi ev almak, daire satın almak manasına gelmez, rüyada ev satın aldığını görmek duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Satın almak üzere ev bakmak, Bu rüya duygularınızı sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğinizi ve bunun kendinizi iyi hissetmenize neden olduğunu işaret eder. Bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendinize zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemenizi tavsiye eder. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Ev Almak” için 3 yanıt

annem rüyasında benim yeni ev aldığımı görmüş ve evin altından su akıyormuş.yorumlarsanız sevinirim

selamun aleykum
ben rüyamda bir iş kadınıyım ve kapalıyım üzerimde beyaz bir tunik altımda lacivet bir etek rüyam şöyle ben bir ev alıyorum ev çok geniş ve her odasında 3 ya da 4 tane camı var ve o camlardan sanki aydınlık fışkırıyor derecede ben rüyamda ihale karşırığı bu evi büyük bi ihtimalle satın alıyorum ve bu evim bende başka başka biri daha talibi bu kişi kötü işlerle uğraşan biri ve ben evi büyük bir ihtimalle alacağımı bilidiği için beni kaçırıyor ama kaçırdığı yer a seni bir inşaat ya da eski bir inşaat oluyor burasını tam olarak anlamadım işte rüyamda onların ellerinden kurtuluyorum.

Gamze merhaba,
Sizlerden rüyalarınızı rüya gönder sayfasında göndermenizi özellikle rica ediyoruz. Hiç olmazsa o sayfa hakkınızda bazı bilgileri vermenizi zorunlu kılıyor.
Örneğin bu rüya için sizin yaşınız, mesleğiniz ve şu anda kapalı olup olmamanız büyük önem taşımakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir