Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada ev satın almak neye delalet eder?

26 yasında üniversite son sınıfta öğrenciyim, part time bir markette çalışıyorum ama bu buyuk market geleceğimin parlak olduğunu düşündüğü için üst kademeye çıkarmak istiyor ve kararsızım. Bu etkiyle bir rüya gördüm. Rüyamda bir ev satın almışız. En üst katının balkon gıbı acık bır yerindeyım. Sagıma bakınca çarşaf gıbı bır demır ya da metal göruyorum ama o kadar buyuk ve carsaf gıbı yarısı uste katlanmış.

Sonra bırden apartman kapısındayım. karsıda daha yenı ayrıldıgım erkek arkadasım sarısın bır bayanla aynı yatakta. uzuluyorum kendı kapıma gelıyorum. kapımı acarken o da benı göruyor. aceleyle evıme gırıyorum. benım yatagımda da bır erkek var tanımıyorum o an kardesım mı yoksa o erkek arkadasım mı orada bılemıyorum, kendı kendıme dusunuyorum ruyamda.

Uzun bır sure yatmamak ıcın ayakta gezınıyorum ben de yatagıma yatıyorum sonra. sonra evın arkası korunak gıbı yermıs hemen yanında parmaklıklar var orada bır suru ınsn calısıyor mal getırıyor. gurultu cok fazla rahatsız oluyorum. Ruyamda hep erkek arkadasımdan ayrıldıgımın buruklugu oluyor bır de baska bır bayanla yatakta uyuyor göruyorum. anlamı nedır? lutfen yorumlarınızı beklıyorum

Rüyada ev satın almak neye yorumlanır?

Rüyada ev almak, çok sık görülen rüyalardan biridir ancak sanıldığı gibi ev almak, daire satın almak manasına gelmez, Rüyada ev satın aldığını görmek duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade eder.

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ev Satın Almak” için 2 yanıt

Rüyada deniz kenarında ev almak
İyi günler, Ben Şakir Paksoy. 36 yaşındayım. İstanbulda özel bir firmada muhasebeciyim. Rüyayı gören kişi kayınbabamdır. Kendisi 55 yaşında emekli biridir. Nadir rüya gören biridir. Kayınbabamın gördüğü rüya şu şekildedir.
Bizim (benim ve eşimin) deniz kenarında bir ev aldığımızı görür. Ancak evin önü çamurluymuş. Daha sonra denizden gelen su bu çamuru temizliyor. Kayınbabam güzel bir rüya gördüm diye anlattı. Rüyamızın ne anlama geldiğini yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Şakir merhaba, kayınbabanız çok haklı gördüğü gerçekten güzel bir rüya ancak bu rüya sizin bir ev aldığını göstermiyor ancak sizin (ailenizin) üzerindeki karamsarlık, üzüntü veya sıkıntılı günlerin sona ermesine neden olacak hayırlı ve güzel bir gelişme yaşayacağınızı müjdeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir