Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ev Almaya Gitmek

Rüyada ev almaya gitmek neye çıkar?

Rüyamda bir evin önündeyim. Sarı renk ama rengi solmuş, ev çok eski, küçük, iki katlı bir ev. Etrafında bir şey yok. Evi almak için gidiyorum, kapıyı çalıyorum, bir kadın ve iki kızı beni karşılıyor. Çok güler yüzlüler, bana evi gezdiriyorlar. Evin içi çok güzel, aydınlık. Sonra arka bahçeye çıkarıyorlar beni, arka bahçenin kısa bir duvarı var, duvarın arkası deniz. 4 tane güzel kedi geliyor duvarın üzerine “Kedileriniz de varmış” diyorum, “bizim değil ama besliyoruz” diyorlar. Kedilere mama veriyorlar ama mamalar miskete benziyor, yuvarlak şeffaf taneler.

Duvarın üstüne döküyorlar biraz, bir kaç mama tanesi denize yuvarlanıyor, batmıyor ama. Sonra kedilerden biri suyun üstünde yürüyüp mamaları alıyor. Bakıyorum kedinin yürüdüğü yer donmuş. 32 yaşında, bekar, erkek, turizm sektöründe çalışıyorum.

Rüyada ev almaya gitmek tabiri

Metin merhaba, rüyanızın iki önemli unsuru var; rüyada ev bakmak (satın almak amacıyla bir eve bakmak) ve 4 tane güzel kedi.

Rüyada satın almak için ev almaya gitmek rüya sahibinin gerçek hayatta duygularını doğru ifade etmeyi öğrendiğini ve bunun kendini iyi hissetmesine neden olduğunu anlatırken öte yandan da bu güzel durumu daha da iyiye götürmek için kendine zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşmak ve kafayı dinlemek gerektiğini işaret eder.

Bahçede yanınıza gelen güzel kediler hakkında bilgiyi rüyada kedi görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Burada önemli olan kedilerin sayısının dört tane olmasıdır. Çünkü rüyada 4 sayısı hayatın maddi yönü hakkında bilgi verir ve kişinin başarıya ulaşması, hedeflerine kavuşması için istikrarlı olmak, bazı şeylerden fedakarlık etmek, daha çok çalışmak ve kendine güvenmek gerektiğini temsil eder. Öte yandan rüyada kedi maması görmek rüyayı gören kişinin içinde var olan vahşi yönünü temsil eder. İçinizdeki hayvansı duygular ve ilkel düşüncelerden uzaklaşmak gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir