Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ev Anahtarı Görmek

Rüyada kapı anahtarı görmek neye delalet eder?

Merhaba, Ben üç kere rüyamda farkli sekilde anahtar gordum. İlk ruyamda kayinvalidemde, eltimin ve benim evimin anahtarı var. Bir tanesini alip kapimda deniyorum ancak acilmiyor. Alt kata inip eltimin kapisini aciyorum ve aciliyor. Esim hemen iceri girip abisiyle muhabbete daliyor. Ben kenarda gitmek icin esimi bekliyorum.

Ikinci ruyamda ise normalde gorumcem ile arkadas olan komsumu goruyorum. Komsumun elinde gorumcemin ona emanet ettiği kapısının anahtarı var ve komsum her zaman gidip geliyormus. Beni gorunce gizlice saklanir gibi anahtari alip kapiyi acip gorumcemin evine giriyor. Benim bu durumdan haberimin olmasini istemiyor.

Ucuncu ruyamda araba ile denize gidip kumsalda esimle yuruyoruz. Sonra ruyamda bos bir alanda yasli bir adam bana anahtar uzatıyor. Bu senin diyor. Ben bu ruyalarin yorumunu gercekten merak ediyorum. Cunku 3.kez anahtar gordum ve saskinim. Lutfen yorumlar misiniz?
Simdiden tesekkurler

Rüyada ev anahtarı görmek yorumu

Rüyada anahtar görülmesi fırsatlar, erişim, kontrol, yaşamın sırları, özgürlük, bilgi veya sorumlulukları simgeler. Kendi içsel duygularını kilitlemek, dışarıya açmamak işareti olabilir veya bazı merak ettiğiniz bir sorunun cevabını kilidini açabilir. Görmüş olduğunu bu üç rüya aynı zamanda yaptığınız iş sonucunda başarı elde etmek, bol kazanç elde edeceğinize işaret edebilir.

“Rüyada Ev Anahtarı Görmek” için 2 yanıt

Oncelikle ruyam hayir olsun. Elimde kendi evimin anahtari vardi, annemde de var, kendi evimin anahtari. Sanki evden cikacak gibiydik, anahtarlari toplayip evi alan kisiye verecektik. Anlamini rica etsem?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir