Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ev Boyadığını Görmek

Rüyada ev boyamak neye işaret eder?

Rüyada ev boyadığını görmekŞuan ki hayatımda kafam çok karışık, ev değiştirmeyi düşünüyorum fakat hayırlı mı? değil mi?karar veremiyorum. Dün gece rüyamda bunu görmek için Allah’a yalvararak yattım, fakat gördüğüm rüya şöyleydi, istediğim eve gidiyorduk, ev 3 kattı (gerçek de çok güzel ve büyük) evi daha da büyük gördüm fakat kimi duvarlarını yıkılmış halde gördüm, tıkılan duvarlar yeri boyanıyordu. Kocaman balkonu vardı, ev sahibi ile konuşuyorduk ev sahibi evi yaptıracağını, tüm boyama işleri bittikten sonra evi teslim edeceğini söylüyordu.

Çatıda naylon seriliydi. Ben evin haline çok üzülmüştüm, evin duvarları çift duvardı, kimi odaları yeni yapılıyordu, daha sonra su isteyip içtim kulağıma bir gizemli ses “ev boyanınca çok güzel olacak” diyordu. Lütfen en kısa zamanda yorumlarsanız beni çok sevindirirsiniz, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ev boyadığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ev boyamak, evi badana yapmak, ev boyadığını görmek evinizde küçük fakat sizi çok sevindirecek mutluluklar yaşayacağınızı simgeler. Rüyada başkasına ev boyatmak, badana yaptırmak aynı anlamları taşır.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ev Boyadığını Görmek” için 4 yanıt

rüyada geniş ferah ve iki katlı evde dürülmüş halıları yere sermek ve evi yeşil renge kapılar dahil boyadıgını gördüm kapılar dahil iki katlı geniş evi eşim boyarken gördümm

Eski sevgilim ve onun yakın bir arkadaşı bir de benim yakın bir arkadaşım 2 katlı bir evi beyaza boyuyorduk. Nereden bildiğimi bilmiyorum ama eski sevgilimin beni öldüreceğini biliyordum. Evi boyamaya devam ederken beni seviyordu yine de. Ben onun yakın arkadaşına beni evden çıkarmasını söyledim fakat beni çıkarmadı, evin bodrum katında işkence tarzında adeta bıçakla beni parça parça kesiyordu, kan gördüğümü hatırlamıyorum, çok ürpererek uyandım rüyamı en kısa zamanda yorumlarsanız çok sevinirim. 16, Kadın, bekar, zabıt katipliği

Eda selam, gördüğün rüya içindeki bazı gizli korkular, pişmanlıklar veya vicdan azabının gerçek hayatında atmak istediğin hayırlı bir adıma mani olduğunu ifade etmekte ve bu yüzden çok gergin günler yaşadığını anlatmaktadır.

Rüyada eski sevdiğim kişiyi bana doğru koşarken gördüm, bizim kapıya çarpıyordu ve çarparken bir yusufcuğu eziyordu, sonra bizim evin mutfağini mavi renge boyuyorduk, yalnizdik sonra ben babaanneme yemek verip geldiğimde bir o yoktu. lütfen cevaplar mısınız ben ondan vazgeçmişken neden bu rüya lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir