Rüyada Ev Boyamak

Rüyada ev boyamak nasıl tabir edilir?

Rüyamda benim bir evim var ama çok içime sinmeyen, güzel bir ev değil, aslında güzel ama benim içime sinmiyor. Bir oda var ve ben odayı mavi renge boyuyorum ama boyayı tavana falan değdirmişim izler kalmış, ama “oldu yani, idare eder, hiç olmamasından iyidir” diyorum.

Kimden: tuğba
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 24
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: rüyada ev boyamak, mavi renk

Rüyada ev boyamak nasıl yorumlanır?

Tuğba merhaba, rüyanız hayırlara işaret olup; Rüyada ev görmek genellikle hayırlıdır, iyi gelişmeleri haber verir. Rüyada ev boyamak, evi badana yapmak, ev boyadığını görmek evinizde küçük fakat sizi çok sevindirecek mutluluklar yaşayacağınızı simgeler.

Mavi, aileyi, aile ortamını, aile sıcaklığını, aile huzurunu işaret eder. Rüyada mavi renk görmek ailenizle birlikte mutlu günler geçirmek anlamına gelir. Odayı maviye boyamış olmanız aile kurma özleminizi ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ev Boyamak” hakkında 2 yorum

  1. rüyamda hoşlandığım adamın evine gizlice giriyordum . dışardan eski püskü görünen ev içerden kocaman bakımlı ve çok güzel görünüyordu. sonra annem geldi eve ve ikisi çok iyi anlaştılar. sonra evi boyamaya karar verdik . her duvarı apayrı bir renge boyadık . boyalar çok güzel görünüyordu. en son bir odanın iki duvarını kırmızıya boyadık diğerini siyaha boyamak istediler ben istemedim önce sonra baktım siyah renk o kadar güzel ve parlaktı ki kabul ettim .yaşım 25 bayan bekar üni mezunu ve işsizim

  2. Üniversiteyi bitireli 2 sene oldu ve babamı yeni kaybettim, henüz bir işim veya görüştüğüm biri yok, hayatımın dönüm noktalarından birinde olduğumu hissediyorum. toparlanıp kendime sağlam bir gelecek kurmak için çabalamam gerektiğini düşünüyorum. Rüyamda hoşlandığım adamın evine gizlice girdim, dışarıdan küçük ve bakımsız duran evin içi kocaman ve yepyeniydi. Sonra birden annem geldi oraya, çok iyi anlaştılar ikisi. Sonra evi boyamaya karar verdik, hangi renge boyayacağımıza karar vermeye çalışırken her rengi gördüm. Evin içi villa gibiydi, bir odanın iki duvarını kırmızıya boyadılar bir duvarını siyaha boyayalım dediler. Ben istemedim ama sonra baktım o kadar güzel ve parlak bir siyahtı ki çok hoşuma gitti ve kabul ettim. Rüyamı tabir ederseniz çok mutlu olacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir