Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ev Değiştirmek

Rüyada ev değiştirdiğini görmek neye işaret eder?

Konu: Rüyada Ev değiştirmek, ev değiştirdiğini görmek.

Rüya detayı: erkek, üniversite öğrencisi (21), bekar.

Rüyamda, ailemin 5 sene önce taşındığı evden başka bir ev aldığımızı gördüm. Evin tasarımı oldukça değişikti. Hazır dayalı döşeli, güzel ahşap aksesuarlarla bezeli oldukça geniş bir evdi. Salonda kahverengi renk hakimdi. Ancak işin ilginç tarafı: salonumuzun olduğu tarafta duvar falan yoktu; sadece camdan, çok yüksek olmayan bir korkuluk vardı ve bizim salonumuzdan daha geniş olan altımızdaki dairenin sanki bir asma katı gibiydi. Alt dairede aynı şekilde giriş katının. Aşağıdaki salonda ne var ne yok görebiliyorduk. Sanırım 2. kat idi bizimkisi. Giriş katını saran da büyük camdan bir duvar vardı. Bütün daireler bu duvarın içindeydi ve çok geniş ve çok miktarda yan yana daire vardı. (ve her bir kat bir alt katın asma katı şeklinde) Mutfağımız da salonun bir kenarındaydı ve yine çok genişti. Giriş katındaki aşçıların pişirdiği yemekler, mutfağın içerisindeki bir düzenekle yukarıya çıkıyordu ve hemen her çeşit yemek vardı. Dairenin kapısından girer girmez ise salonun sağında kalan yatak odası vardı. Yatak odasında beyaz hakimdi. Burası salonun aksine oldukça ufaktı ve normal bir duvarı ve çok küçük bir balkonu vardı.

Aynı rüyanın devamında ise benzer konulu bir başka rüya daha gördüm:

Yazlığımıza babaannem taşınmıştı ve biz bu yazlıktan biraz daha yukarıda başka bir eve taşınmıştık. Etraftaki her şey (yollar ağaçlar komşular . ) oldukça değişmişti. Pek çok ağaç dikilmişti, etraf yemyeşildi. Hava fırtınalı ve yağmurluydu. üç dört kişi çamurlu yollarda bisiklet sürüyorduk. Yanımızda geçen sene vefat eden bir ünlü vardı (ne alakaysa?) Önümüze yıldırımlar düşüyordu. Sonra bir yerde havanın düzelmesini beklemek için durduk, sohbet ettik, fotoğraf falan çekildik. Hayırdır inşallah! Teşekkür ederim.

Rüyada ev değiştirmek nasıl yorumlanır?

Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu gören kimsenin hayatı da istediği gibi olacaktır. Güven içinde yaşayacak ve yaptıklarından zevk alacaktır. Evin genişliği mutluluğun büyük olacağına işarettir. Rüyada ev görmek hayırlıdır. Ev rüyaları daima önemli sayılırlar. Bunlara dikkat etmek ve yorumu da iyi yapmak gerekir. Rüyada bir ev satın aldığını görmek, büyük bir menfaate işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir