Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ev Kedisi Görmek

Rüyada ev kedisi görmek nedir?

Rüyamda beyaz, bakımlı, temiz bir ev kedisi tarafından ısırıldığımı gördüm. Kedi baş parmağım ve işaret parmağım arasından ısırıp bırakmıyor. Bırakması için silkeliyorum, savuruyorum ama bırakmıyor, bayağı uğraştım sonra nasıl bıraktı hatırlamıyorum. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada ev kedisi görmek neye yorulur?

Rüyada evcil kedi, ev kedisi görmek evinizi çok sevdiğinizi, evinizin sıcaklığını sevdiğinizi, evinizin güvenliğinin sizin için çok önemli olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ev Kedisi Görmek” için 4 yanıt

Rüyada dişi kedi görmek
Rüyamda beyaz dişi kedi ve yavruları, yavrularda beyaz, bir sürü kedi gördüm, soğuk diye evimize gelmiş, yatakta odada da kalmaya çalışıyorlar kovalamaya, çıkarmaya da çalışsam anne kedi gitmiyor evden ne yapsam çıkmıyor.

sıyam,
Rüyanız gerçek hayatınızda sizi zor zamanların beklediğini işaret ederken bu zorlukları kolayca aşıp normal günlerinize döneceğinizi bu arada sevdiklerinizi ihmal etmemeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Ruyamda disaridan bir kedi bulup annemden evde kalmasi icin.izin aliyordum. Gercektede evde bi kedimiz var ikisini beraber okuka goturuyordum bi arkadasimda duruyodu sonra kendi.kedimi alip digerini kaybediyordum cok uzulmustum en sonunda okul serviainde bi arkadasima verdigimi hatirladim ama tamamen vermemistim gerri istedigimde vermicegini soyledi ve bende agladim ondan sonra bi yemekteydim bolca tatli vqrdi ve cok guzeldi bende yedim.

Gördüğünüz rüya gunluk yaşamınızda bir dönüşüm simgesidir. Sıkıntı ve kederin bitip yerini sevincin alacağı bir yaşam dönemini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir