Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ev Kiraladığını Görmek

Rüyada ev kiralamak ne demek?

Rüyamda kendi evimiz olmasına rağmen ev kiralıyoruz ama küçük ve şirin ve normalde annem ben kardeşim ve babam kalırken yeni kiraladığımız evde babaannemin ve dedemin de olduğunu görüyorum, evin balkonu çok küçük ama ben kuzenlerle orada oturuyorum, daha sonra yengem ve annem ufak bir sebepten küsmüşler ve ben anneme kızıyorum “sudan sebepler yüzünden küsmeyin birbirinize” diye, daha sonra evin tuvalet ve banyosunda ufak tefek problemler var,  ben onları çözmeye çalışıyorum.

Daha sonra bir kadın geliyor evimize, ancak tanımıyorum evin dekorasyonuyla ilgileniyor, daha sonra kadın benim biriktirdiğim bozuk paraları almış “bunları alabilir miyim” diye soruyor bende “tamam” diyorum, paramdan veriyorum. Arkasından evden çıkıyoruz, hep birlikte bir yere gidiyoruz, nereye olduğunu hiç bilmiyorum eve geldiğimizde de odanın boyasının bembeyaz olduğunu, güzel koltukları masayı fark ediyorum ve eniştem halamda bize yeni evimizi kutlamak için pastalar almış ama bir sürü 4 tane falan hepsi birbirinden güzel pastalar daha sonra da uyanıyorum. Şimdiden teşekkürler . 18 yaşındayım, Öğrenciyim, Öğrenciyim ruh halim karışık

Rüyada ev kiraladığını görmek tabiri

Muazzez merhaba, Rüyada ev kiraladığını görmek yaşadığınız çevre, mahalle, ilçe, şehir veya ülkeyi değiştirmeyi çok istediğinizi ifade ederken rüyadaki diğer gelişmeler güçlü aile bağlarına sahip olduğunuzu ve bu nedenle bu isteğinizi ertelediğini (yada yapmayacağınızı) anlatmaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise şu anda hayatınızdaki bazı aksayan yönleri (rüyadaki banyo ve tuvaletteki sorunlar) düzelttiğinizde yaşamınızın çok güzel yönde ilerleyeceğini ve aydınlık, huzur ve mutluluk dolu günlerin sizi beklediğini (odanın beyaz boyası, güzel koltuklar) anlatmaktadır.

Eniştenin kutlama pastası getirmesi ise hayatınızda kavuşacağınız bu güzel günlerde elde edeceğinizi mutluluğu teyit etmektedir çünkü Rüyada pasta görmek Hayırlı gelişmelere, iyi kısmete işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir