Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ev Kiralamak

Rüyada ev kiralamak neye işarettir?

Merhabalar, 3 gundur ruyamda aynı seyı goruyorum, sankı fılm ve yarım kalmıs gıbı. ruyamda bır ev kiralıyorum boyle eskı İngiliz tarzı 1800 lu yılardan kalma bır ev, ahsaptan ev, banyosu su akıtıyor. Tamırat ıcın bırını cagırıyorum gelen kısı “ben” dıyor “bu kıyafetımle gıremem” sıyah pelerın gıbı bır sey gıyıyor uzerıne, banyo kapısını acınca masmavı ısıklı bır gecıt cıkıyor dıger dunyaya kapı gıbı . oradan ıcerı gırıyor tamırat ıcın gelen kısı.

O kapıdan gecıyor, merak edıp bende bakıyorum ıcerı, ıcerisı sımsıyah bu mavı ısık nereden gelıyor acaba dıyorum sonra ıceride o kapı acılan bolgede sıyah sıyah hayalet gorunumlu seyler ucuyor, adam korkarak cıkıyor odadan “tamır edemem burayı” dıyor “kapıyı kapatalım sızde acmayın” dıyor kapının onune de o ıcerde parlayan mavı ısık gıbı toz dokuyor “cıkamazlar artık” dıyor “tamam” dıyorum ve hıc korkmuyorum merdıvenlerden ınerken evın ıcınde uctuklarını goruyorum sımsıyah pelerınlerı var ama yuzlerı yok etrafımda ucuruyorlar sadece hıc korkmadan uyandım ve 3 gece ust uste gordum bu ruyayı nedemek acaba yorumlarmısınız. sımdıden tesekkur ederım.

Rüyada ev kiralamak neye yorulur?

Rüyada ev kiralamak, ev kiraladığını görmek yaşadığınız çevre, mahalle, ilçe, şehir veya ülkeyi değiştirmeyi çok istediğinizi ifade eder. Rüyanızdaki banyonun su akıtması, siyah pelerinli hayalet gibi unsurlar bu yeni yaşam döneminde karşınıza çıkacak küçük zorlukları temsil etmekte, ancak sonuçta hayallerine kavuşacağını temsil etmektedir. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir