Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ev Ödevi Görmek

Rüyada ev ödevi neye işarettir?

İyi akşamlar, ruyam kesik kesik ama hatirladiklarim 6.5 aylık kız yegenimin sol el parmaklarindan baş parmağı ve serçe parmağınin yanında parmak çıkmıştı, yani parmakları cogalmisti, yengem kucağında tutuyordu ve o fark etmemisti ona göstermek için saydigimda parmaklar her defasında sayı olarak cogaliyordu, görüntü olarak cogaldigini fark etmiyorum ama sayarken fazla çıkıyor hep.

Sonra oturdugum evin bosaldigini ve badana olacağını görüyorum ama amcamın oğlu yine de o evde yatılı kalıyor ben evden çıkıyorum Üniversitedeki psikiyatri hocam bir ödev vermiş arkadaşımla ortak sunmam gerekiyormuş, ben de evde olamayacağim için okulun kütüphanesinde ders yapmak için çıkıyorum ama kafe gibi bir yere gidiyorum, orada kadınlar ve bir iki arkadaşım var.

Sonra ödev ile ilgili neler yapacagimizi konuşup ayrılıyoruz ama o ödev bir türlü yetişmiyor ben arkadaşımı arayıp durumu anlatıyorum “Tam olduğu kadar anlatiriz” diyor. Şasiriyorum ben de çünkü çok çalışkan bir kız ve hep en iyisi olsun ister. Diğer bir kısım da sürekli aksilikler oluyor, mesela arkadaşlarımla goruscem dışarı çıkıyorum, cizmemin fermuarini çekerken demir kısmı elimde kaliyor, şaşırıyorum “aksilik peşimi birakmiyor” diyorum, sonra kızlar yanimda boşver diyor onlarla gidiyorum, bir odada onlarla elektronik bir cihazim bozulmuş ya telefon ya da laptop tam hatırlamıyorum, onun tamirini yapıyorum hiç anlamam o işlerden ama usta biriymis gibi uğraşıyorum. Oda bir ara karanlık oluyor, sonra arkadaşlarım (bunlar iki kız) bana telefondan ışık tutuyorlar, ben de devam ediyorum burada uyaniyorum.

Bu rüyayı görmeden önceki gün bir şey öğrenip hem şaşırmış hem de uzulmustum ama bu sıralar ruh halim mutsuz, yaşamdan zevk alamayan ve sürekli bir beklenti içinde (geçmişle ilgili). Şimdiden teşekkürler,iyi geceler. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada ödev yapmak tabiri

Tubi Merhaba, sevgili kardeşim, rüyanı okuyunca gerçekten etkilendim, yahu nedir bu stres, bu bıkkınlık, yorgunluk. Aslında rüyaya göre çok çalışkan, azimli, hırslı birisin. Senin gibi güçlü birini bu derece negatif etkileyecek bir konu ancak sen izin verdiğin için bu ortaya çıkabilir!

Rüyanın ilk bölümünde yeğeninin parmakları hakkında geçen olaylar aslında senin gerçek hayatta bir sebeple algılama konusunda büyük bir sıkıntı çektiğini temsil etmektedir ki gerçekten de yüksek stres, uykusuzluk ya da bir duygusal travma yaşadığında bu durum ortaya çıkabilmektedir.

İkinci bölümde kaldığın evin boşalması, badana yapılması yaşamınızda bazı küçük ve sizi sevindirecek şeylere işarettir. Çünkü evinde badana yapıldığını görmek, evinizde ya da aile yaşamınızda size mutluluk getirecek bazı yenilikler olacağını ifade eder. Amca oğlunun evde kalmaya devam etmesi bu değişime amca oğlunun vesile olacağına işaret olabilir.

Rüyada ev ödevi görmek, ev ödevi yapmak, ev ödevi yaptığını görmek hayal yeteneğinizi ve performans ile ilgili korkularınızı temsil eder. Eğer gerçekten bir ev ödevi konusu varsa bu rüya sorumluluklarınıza sahip bir karakteri ve başarıyı simgeler. Ayrıca rüyada ödev görmek sayfası da ilgini çekebilir.

Rüyanın son bölümünde gelişen ve sizin aksilik olarak nitelendirdiğiniz olaylar başarıya giden yolda karşılaşabileceğiniz zorluklar ya da aksilikler olabileceğini akıldan çıkarmamak gerektiğini, her şarta hazır olmak gerektiğini ve yüksek hırs ve azim gücü sayesinde tüm bunları aşıp hedefinize kavuşacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Ev Ödevi Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda evdeyim ve ders yaparken kolyem kırıldı, bende kırılan kolyemi iple bağlıyordum, çok üzüldüm. 29, Kadın, dul, grafiker.

Rüyada ders yaptığını görmek rüyayı görenin hayatta önemli bir gelişim içinde olduğunu, hayata farklı açılardan bakmaya başladığını, başarı ve ilerleme içinde olduğunu temsil ederken kolyenin kırılması ise itibarınızı olumsuz etkileyecek, çevrenizin size olan saygısını zedeleyecek bir hareket yapabileceğinizi, konuşma ve hareketlerinizde çok dikkatli olmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir