Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ev Sahibinin Kapıyı Söküp Götürmesi

Rüyada ev sahibinin kapıyı söküp götürmesi neye çıkar?

Rüyamda evdeyiz, akşam vakti ihtiyar ak sakallı bir adam (ev sahibimizmiş) kapıyı duvara çarpıyoruz ve komşular rahatsız oluyor diye söküp götürüyor. Ben kalkıyorum ve eşime söylüyorum, umursamıyor. Çok sıkıntı basıyor ya hırsız girerse ya evdeki sigara kokusu komşuları rahatsız ederse vs diye. Kısa süre sonra da o ihtiyar tekrar yanında iri yarı bir adamla gelip bu sefer kapının çerçevesini de söküyor “bu olmazsa kapı bir işe yaramaz” diyor, söküp götürüyorlar. İri yarı adamın ya yüzü yoktu ya da ben görmedim. Ev sahibi de kapıyı satacakmış.

31 yaşındayım, evliyim, 3 çocugum var, ev hanımıyım. Birkaç ay önce kredi çektik vicdan azabından kıvranıyorum, faiz günahına girdik ve ben engel olamadım, işlerimiz ters gidiyor vs.

Rüyada ev sahibinin kapıyı söküp götürmesi

Değerli okurum, bu inanılmaz derecede kıymetli rüyayı paylaştığınız için teşekkür ederim. Rüyanız üniversitelerde ilgili birimlerde incelenecek derecede değerli, çünkü rüyanın bilimsel açıklamasına bir örnek. Batı ülkelerinde en fazla kabul gören rüya tanımı “rüyalar kişinin gerçek hayatta içinde olduğu halin uykudaki yansımasıdır” şeklinde olanıdır.

Siz diyorsunuz ki “kredi çektik, faiz günahına girdik, işlerimiz ters gidiyor, evde çok sigara kokusu var. Aslında bu faktörlerin her biri kendi başına bir tartışma konusu;
* kredi çektiniz – kredi çekmeden o işi halletme yolu var mıydı?
* faiz günahına girdiniz – bu krediye ihtiyacınız varsa faize girmeye mecbursunuz,ya da kendinizi kandırıp faizsiz bankadan borç alıp! faiz vermeden katkı payı ile borcu geri öderdiniz!
* işleriniz ters gidiyor – söyler misiniz ülkede belirli bir grup haricinde kimin işleri düz gidiyor ki?
* evde sigara kokusu var – demek ki büyük bir stres var.

Sonuç olarak eğer siz bu krediyi ev alımında kullandıysanız bu krediyi aldığınız için yaşadığınız pişmanlık yani aldığınız eve öfke duyuyorsunuz. Yok bu krediyi başka bir şey için aldıysanız bunun ödenmesinin stresi ve elinizdekileri kaybetme korkusu yaşıyorsunuz. Yani gördüğünüz rüyanın faiz vicdan azabıyla bir alakası yok, konu tamamen yaşamın gerçeklerinin uykunuzdaki yansımasıdır. Allah yardımcınız olsun demekten başka bir şey söyleyemiyorum.

“Rüyada Ev Sahibinin Kapıyı Söküp Götürmesi” için bir yanıt

Rüyada ev sahibinin görmek, rüyada kapı sökülmesi, rüyada pencere söküldüğünü görmek gibi rüyalarını varsa lütfen paylaşın ve rüyadan sonra yaşananları anlatın. İnanın birisi mutlaka bu bilgiden yararlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir