Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ev Satın Aldığımı Görüyorum

Rüyada ev satın aldığımı görüyorum, bunun izahı nedir?

Merhaba. Satın almak için ev arıyorum arkadaşımızın evini görüyorum, bir broşürde. Ona bakmaya gidiyoruz. Fakat evin sahibi değişiyor (yıllar önce ölen bayan ) yaşlı bir akrabam oluyor. Evi alıyoruz.
Ev bahçe içinde aslında bir villa. Ön tarafında büyük binalar var doğuya bakıyor , arkası yola bakıyor, açıklık. Arka duvarında sağ tarafında kocaman iki katı kaplayan bir pencere , sol tarafında üstte de banyo penceresi.

Öğleden sonra gitmişiz ve güneş eve vuruyor. Çok geniş olmamasına rağmen bahçesinde bir dolu süs bitkisi var gelişi güzel dikilmişler çok karmaşık görünmesine rağmen inanılmaz güzel her biri. planlar yapıyorum düzenle ilgili. Sanki yolluk serilmiş gibi, ot boyunda, bir dolu gül bitmiş bir kenarında, kırmızı güller. Hepsi aynı boyda, o kadar sık ve o kadar düzenli hayran kalıyorum. Mutfağı büyük değil biraz basık. İçeride bir dolu erzak bırakmış bir torba kurutulmuş kuşburnu, bir kaç ip kuru kırmızı dolma biber, kuru patlıcan. Bir dolu şey bırakmış. bahçenin istediğim kadar büyük olmaması öndeki yüksek binalar yüzünden acele verdiğim karar biraz tedirgin etse de seviniyorum genede. 38 yaşında iki çocuk annesi, aslan burcuyum. Teşekkürler

Rüyada ev satın aldığını görmek nasıl yorumlanır?

Hayatınızda yepyeni bir dönemin başladığının haberi verilmektedir. Gördüğünüz rüyadaki tüm unsurlar olumlu mesajlar taşımaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ev Satın Aldığımı Görüyorum” için 2 yanıt

Rüyamda amcamın Antalya’dan üç katlı beyaz bir ev satın aldığını gördüm, bu ev dışarıdan çok güzel görünüyordu fakat içine bir türlü giremiyorduk. Amcam ve yengemle birlikte eve girmek istesek de olmadı, evin anahtarı yoktu. Bu ben rüyayı bir haftada iki kere gördüm. Amcamın bu aralar ev almak niyeti var ama daire, bu rüyanın manası ne?

Meltem selam, gördüğün rüya amcanın gerçek hayatta bazı sıkıntılar çektikten sonra duygusal bakımdan huzura kavuşacağı bir döneme gireceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir