Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Ev Satmak

Rüyada ev satmak neye işaret eder?

Benim gerçek hayatta çok sevdiğim ve evlenmek istediğim biri var ama ailem aramızdaki yaş farkını bahane ederek evlenmemizi kabul etmedi, bir araya gelemedik, ama halen görüşüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. Ben bir rüya gördüm, gördüğüm rüyada sevdiğim kişi kendi evini satıyor ve ikimiz başka bir ülkeye yerleşip evleniyoruz. Nikahta sevgilim bana bir elmas yüzük takıyor ama parmağıma takarken çatlayıp dağılıyor. Bunlar ne anlama gelir, cevaplarsanız minnettar olurum.

Kimden: meliss
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:Bekar

Rüyada ev satmak nasıl yorumlanır?

Meliss merhaba, gördüğünüz rüya yaşadığınız olaylara karşılık beyninizin ürettiği bir senaryo (olması istedikleri görmek) da olabilir, bir mesajda verebilir. Yorumu sana bırakıyorum.

Rüyada ev satmak, evini satmak, ev sattığını görmek Yeni bir bakış açısıyla hayata bakmak ve en yüksek potansiyele erişmek için çaba gösterdiğinizi simgeler. Bu rüya aynı zamanda içinizdeki yaratıcı yetenekleri ve güçlü bir manevi yönü temsil eder.

Rüyada evlendiğini görmek uyanık yaşamınızda bir gelişim içinde olduğunuzu, olaylara daha farklı bakmayı, tüm yönleriyle görmeyi öğrendiğinizi temsil ederken elmas yüzüğün çatlaması kıskançlık, çekememezlik, kötü niyet sembolüdür. Etrafınızda çok sayıda sizi kötülüğünüzü isteyen olduğunu adeta bakışlarıyla sizi parçalamak, yok etmek istediklerini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ev Satmak” için 2 yanıt

rüyamda bir sürü para var elimde. eşim daire satmış onun parasıymış.dolarları kendine alıyor türk paralarını bana veriyor.ne anlama gelir

Merhaba rüyamda bir arkadasin evini sattigini, kiraya çıktığını duyuyorum. Ne anlama geliyor acaba teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir